BrzydUla 2, odcinek 157: Marek spędzi noc z Ulą, ale nie weźmie go nawet do łóżka! Julka i Kuba zobaczą ich razem

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 157: Marek spędzi noc z Ulą, ale nie weźmie go nawet do łóżka! Julka i Kuba zobaczą ich razem

BrzydUla 2, odcinek 157: Marek spędzi noc z Ulą, ale nie weźmie go nawet do łóżka! Julka i Kuba zobaczą ich razem - ZDJĘCIA

2021-09-02 12:16

Chociaż romans Dobrzańskich w "BrzydUla 2" zapowiadał się gorąco, nie wszystko będzie takie piękne, jak mogłoby się wydawać. Ula (Julia Kamińska) po raz kolejny prześpi się z Markiem (Filip Bobek), chociaż oboje planowali rozwód, ale w 157 odcinku "BrzydUla 2" nie weźmie go nawet do łóżka! Skołowany Dobrzański wyląduje w ubraniach na kanapie i obudzi się tak, jak zasnął. Ula odtrąci męża, ale i tak Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) zobaczą ich razem. Cała tajemnica romansu się wyda?

BrzydUla 2, odcinek 157 - czwartek, 2.09.2021, o godz. 20 w TVN7

Seks schadzki Dobrzańskich w "BrzydUla 2" rozkręcą się na całego, ale i tak postarają się ukryć romans przed wszystkimi. Przede wszystkim przed Julką i Kubą, którzy bardzo liczą na pogodzenie się rodziców. Uli i Markowi w 157 odcinku "BrzydUla 2" średnio wyjdzie to całe ukrywanie się. Spędzą ze sobą noc, ale poranek już nie. Marek obudzi się na kanapie w salonie we wczorajszych ciuchach i ze skołowaną miną. 

- Hej, hej, wyspałeś się? - zapyta zbiegająca ze schodów Ula. - Padłem - podsumuje Dobrzański. - Nawet myślałam czy cię nie wziąć na górę, ale... - Też o tym myślałem, ale... - Marek nie dokończy i pocałuje żonę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Patrycja okłamie Martę w sprawie ciąży! Wmówi jej, że to nie dziecko Łukasza

BrzydUla 2, zwiastun odcinków 154-157

Dobrzańscy w 157 odcinku "BrzydUla 2" zostaną przyłapani! Ledwo zdążą się do siebie przybliżyć, a u szczytu schodów stanie Julka. - Pierwsza! Nie śpię - krzyknie dziewczynka, ale zreflektuje się, że mama ją uprzedziła we wczesnym wstawaniu. Na szczęście w 157 odcinku "BrzydUla 2" uda się spławić Julkę, a Dobrzańscy zostaną sami. Własnie wtedy Marek znów zbliży się do Uli, ale tym razem przeszkodzi im Kuba. Małżeństwo zacznie zachowywać się coraz dziwniej, co nie umknie uwadze dzieci. 

Przeczytaj: Śmierć Mateusza w M jak miłość. Zginie w porcie w Gdyni? Oszust udający Mostowiaka wyjawi całą prawdę! - ZWIASTUN

Nie dość, że Ula wypędziła Marka z łóżka, to jeszcze nie uda się uniknąć ciekawskich podejrzeń dzieci. W 157 odcinku "BrzydUla 2" małżeństwo nie będzie miało za wiele czasu na rozmyślania, bo zaczną się poważne kłopoty w F&D. Złe recenzje kolekcji "rozwodowej" spłyną zewsząd, więc Dobrzański wymyśli sposób na ratowanie firmy. W starym stylu umówi się z jedną z dziennikarek, co wywoła w Uli zazdrość. Niebawem okaże się, że Dobrzańscy mogą mieć coraz mniej czasu dla siebie, a problemy firmy ich przytłoczą. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze