BrzydUla 2, odcinek 152: Sebastian dobije Marka! Stracił wszystko i już się nie podniesie? - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 152: Sebastian dobije Marka! Stracił wszystko i już się nie podniesie? - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 152: Sebastian dobije Marka! Stracił wszystko i już się nie podniesie? - ZWIASTUN

2021-05-20 12:50

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie będzie mógł liczyć na wsparcie Sebastiana (Łukasz Garlicki). Wręcz przeciwnie, Seba przez problemy z Violettą (Małgorzata Socha) będzie dobity i swoją złością i zrezygnowaniem pogrąży też Marka. Nie ma co ukrywać, że Dobrzański w "BrzydUla 2" stracił wszystko, co w życiu najcenniejsze i to na własne życzenie. Może Seba niepotrzebnie wyartykułuje Markowi jego błędy i koszmarne położenie. Dobrzański się po tym nie podniesie?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 152 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie przebywał w swoim mieszkaniu. To nowość, bo dość długo nie mógł porządnie wyprowadzić się do swojego nowego lokum. Szybko okaże się, że Dobrzański czuje się samotny mieszkając sam, więc swój wolny czas spędzi z Sebastianem. Obaj mężczyźni popiją wieczorem, a rano Seba znów sięgnie po butelkę.

- Wieczorem piwko, rano piwko... - skwituje Marek widząc, że kolega otwiera kolejne piwo.

- To tylko tak dzisiaj... - odpowie przyjaciel. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Ostatnie słowa Leszka do Joasi! Oszalał z miłości, już nigdy więcej go nie zobaczy

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Seba dobije przyjaciela swoimi przemyśleniami. Nie tylko Marek ma problemy. Sebastian i Violetta również kompletnie nie umieją się dogadać, pomimo że oboje coś do siebie czują.

- (...) Ty straciłeś rodzinę. Jak ja bym stracił żonę, taką wspaniałą i wspaniałe dzieci i dom rodzinny, którego nie miałem, to już bym się nie podniósł... - powie Seba, bynajmniej nie w formie pocieszenia. - Ale ja nie związałem się z taką kobietą jak Ula. Matką, żoną... Ja się związałem z kobietą nie matką - doda.

Przeczytaj: Koniec Przyjaciółek. Zuza odnajdzie miłość swojego życia w ostatnim 206 odcinku! Nie uwierzycie kto to będzie

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Marek zda sobie sprawę, że miał wszystko, a trochę na własne życzenie to stracił... Nieco później w "BrzydUla 2" Ula odwiedzi Marka w jego nowym mieszkaniu i zastanie go pośród bałaganu i rozgardiaszu.

- A nie piłeś? - dopyta się Dobrzańska, która nie będzie chciała pozwolić na to, by mąż pod wpływem alkoholu wsiadał w auto i jechał po dzieci.

- Wiesz co, Seba wpadł i opijaliśmy mieszkanie - zacznie się tłumaczyć Marek w "BrzydUla 2".

- Czyli jednak piłeś... - zauważy Ula, ale Marek zacznie się tłumaczyć, że to było wczoraj i jest w stanie prowadzić.

Marek nie popisze się przed żoną. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze