BrzydUla 2, odcinek 150: Ula pogrąży się u terapeutki. Przez Marka wyjdzie na niezrównoważoną - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 150: Ula pogrąży się u terapeutki. Przez Marka wyjdzie na niezrównoważoną - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 150: Ula pogrąży się u terapeutki. Przez Marka wyjdzie na niezrównoważoną - ZWIASTUN

2021-05-18 14:31

W 150 odcinku "BrzydUla 2" Ulę (Julia Kamińska) czeka koszmarna wizyta u terapeutki, która pomagała Dobrzańskim wyjść z kryzysu i wytłumaczyć dzieciom rozwód. Marek (Filip Bobek) w "BrzydUla 2" zrezygnował z terapii, o czym nawet Uli nie poinformował. Dobrzańska jednak całkiem się pogubi i pogrąży się na wizycie. Wyjdzie, że ma wielkie pretensje do Marka, nie umie logicznie myśleć i się uspokoić. Sama specjalistka będzie w niemałym szoku. Ula nie pozbiera się po tym spotkaniu?

"BrzydUla" 2 odcinek 150 - środa, 19.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 150 odcinku "BrzydUla 2" Ula uda się na kolejną wizytę u terapeutki. Żadna z nich nie była łatwa, ale tym razem Dobrzańska całkiem się pogubi, co zauważy specjalistka. Dobrzańscy zdecydowali się na psychologa głównie przez wzgląd na dzieci. Marek w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" stwierdził jednak, że skoro Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) są mniej więcej pogodzeni z ich rozstaniem, on nie ma zamiaru kontynuować wizyt.

To była kolejna rzecz, którą zataił przed żoną. Ula nadal będzie uczęszczać na spotkania, ale w 150 odcinku "BrzydUla 2" tak się pogubi, że sama terapeutka będzie zdziwiona jej zachowaniem. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4 sezon. Kolejna zmiana aktorek grających Anię i Manię? Z obsady odejdzie wielu bohaterów

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

W 150 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie mocno skonsternowana i nie poradzi sobie z zebraniem myśli.

- Właściwie wszystko mam pod kontrolą, emocje... Po prostu boję się o dzieci, bo cały czas z nimi tutaj nie przyszłam, a Julka wczoraj... A Marek wczoraj... W ogóle Marek już nie chce tu do pani przychodzić. Ja nie wiem, może po prostu jest silniejszy. On jakby... W ogóle przepraszam, straciłam wątek - wypowie się chaotycznie i niezrozumiale Ula. - Trochę jestem skołowana... - doda i trudno będzie tego nie zauważyć.

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

W 150 odcinku "BrzydUla 2" Ula zadziwi specjalistkę.

- Tak i o Marku chce pani porozmawiać, nie o sobie... - zapyta zdziwiona terapeutka.

- Ja chcę to jakoś ułożyć...

- Może zacznijmy od tego, jak się pani czuje 

- Ja nie mam siły

- I o to jest pani zła na siebie?

- Ja nie mam czasu nie mieć siły - podsumuje Ula.

Terapeutka w 150 odcinku "BrzydUla 2" wyjaśni Uli, że musi uporządkować myśli, skupić się też na sobie. Ona jednak będzie cały czas krążyć myślami przy niemal byłym mężu, który układa sobie życie bez niej.

Najnowsze