BrzydUla 2 odc. 108. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 108. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

BrzydUla 2, odcinek 127: Spisek przeciwko Paulinie i Markowi. Aleks i Ula połączą siły, by ich zniszczyć?

2021-04-03 21:04

W 127 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że Ula (Julia Kamińska) i Aleks (Mariusz Zaniewski) mają naprawdę wiele wspólnego. Połączy ich wspólny wróg w postaci nowego związku Pauliny (Maja Hirsch) i Marka (Filip Bobek)! Febo będzie przekonany o wielkim powrocie ich miłości i będzie miał na to dowody! Ula w "BrzydUla 2", która od jakiegoś czasu podejrzewa męża o zdrady i powrót do byłej narzeczonej, na własne oczy zobaczy co wyprawia Dobrzański. Ula i Aleks uknują spisek, by rozdzielić kochanków?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 127 - czwartek, 15.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 127 odcinku "BrzydUla2" Aleks wpadnie w szał, bo będzie przekonany, że siostra wróciła do byłego narzeczonego, który w przeszłości wyrządził jej wiele krzywd. Febo spotka Dobrzańskiego pod firmą i wygarnie mu, ze doskonale wie o jego schadzkach z Pauliną. Nieco później w "BrzydUla 2" Aleks dorwie też własną siostrę i dojdzie między nimi do ostrej kłótni. Mężczyzna naskoczy na Paulinę, że znów dała się omotać Markowi, który pewnie ją wykorzysta i porzuci, tak jak to miało miejsce w przeszłości. Całe F&D zacznie huczeć od plotek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1580: Marysia okrutnie zdradzona przez byłego kochanka! Jacek okłamie ją w najważniejszej w życiu sprawie

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Nikt w "BrzydUla2" nie spodziewałby się, że Ula i Aleks mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Jak się okaże, Ula również na własne oczy zobaczy co wyprawia mąż. Coraz częściej będzie go przyłapywać w towarzystwie byłej narzeczonej. Zauważy, że często chodzą objęci, a nawet przyłapie uch na niezręcznej sytuacji! To wszystko sprawi, że będzie niemal pewna, że mąż odchodzi do Pauliny. Chociaż w przeszłości w "BrzydUla 2" to Marek zdradzał Febo z Ulą, teraz sytuacja widocznie się odwróci. 

Przeczytaj: M jak miłość: Kinga i Staszek będą ratować Alę po stracie Rafała. Koszmar morderstwa brata powróci! Nastolatka znów spróbuje się zabić?

W 127 odcinku "BrzydUla2" Ula i Aleks połączą siły, żeby rozdzielić kochanków? Raczej nie zdobędą się na ścisłą współpracę, ale trzeba przyznać, że łączy ich wspólny cel. Aleks będzie bezpośrednio atakował Dobrzańskiego i siostrę. Ula podejdzie do sprawy raczej bardziej obserwując całą sytuację z boku. Przecież to ona pierwsza zdradziła męża z Arturem (Karol Pocheć). Wygląda jednak na to, że Marek faktycznie ma jakieś zamiary co do byłej narzeczonej i może się to skończyć różnie. Niestety raczej mało pozytywnie dla Uli. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze