BrzydUla 2, odcinek 125: Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! Nie uwierzy, że zdradziła go tylko raz - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 125: Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! Nie uwierzy, że zdradziła go tylko raz - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 125: Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! Nie uwierzy, że zdradziła go tylko raz - ZWIASTUN

2021-04-13 20:08

W 125 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) i Ula (Julia Kamińska) przestaną nad sobą panować, a nadzieje Dobrzańskiej na to, że odzyska męża i żadnego rozwodu nie będzie prysną jak bańka mydlana! Choć odzyskają dzieci, to Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska) nadal nie pogodzą się z rozstaniem rodziców. Swoją złość skierują zwłaszcza przeciwko ojcu, a Marek w 125 odcinku "BrzydUli" uzna, że to wszystko wina Uli! Oskarży żonę, że nastawia przeciwko niemu dzieci, a później wygarnie jej romans z Arturem (Karol Pocheć)! Dobrzańscy pokłócą się jak jeszcze nigdy wcześniej. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 125 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Relacje Uli i Marka z "BrzydUli" z każdym dniem będą coraz gorsze! Ucieczka dzieci z domu niczego ich nie nauczy. Mimo, że odzyskają Kubę i Julkę, to w ich rodzinie nadal będzie panowała napięta atmosfera. W 125 odcinku "BrzydUli" Ula szczerze porozmawia z dziećmi i wyjaśni im, że choć się rozwodzą z Markiem, to zawsze będą rodziną, zawsze będą ich kochać. Argumenty mamy nie przekonają dzieci, które dojdą do wniosku, że rozwód to wina ojca! Odrzucają wszelkie próby zbliżenia się do nich. A kiedy Ula stawi czoło pytaniom dzieci, rozmowa wymknie się spod kontroli. Wreszcie w 125 odcinku "BrzydUli" okłamie Julkę i Kubę, że oboje z Markiem zdecydowali o rozwodzie. A to przecież nieprawda.

Patrz też:BrzydUla 2, odcinek 132: Marek przejrzy na oczy, ale będzie już za późno! Ula i dzieci mu tego nie darują

Aż wreszcie w 125 odcinku "BrzydUli" złe emocje wezmą górę nad uczuciami! Ula i Marek w drodze do pracy początkowo nie zamienią ze sobą nawet słowa. Ona będzie nadal łudziła się, że może jeszcze nie wszystko skończone. A jeśli nawet dojdzie do rozwodu, to będzie się on różnił od innych – odbędzie się w pokoju, bez kłótni. Do czasu…

Bo Marek w 125 odcinku "BrzydUli" znienacka wybuchnie! Nie będzie mógł pojąć, dlaczego Kuba i Julka tak podle się do niego odnoszą. Oskarży Ulę, że maczała w tym palce. - Nastawiłaś dzieci przeciwko mnie! Dlaczego z tobą rozmawiają, a mnie traktują jak wroga?- Nie wiem... - odpowie zaskoczona Ula. - Co im powiedziałaś dzisiaj rano? - zacznie drążyć Dobrzański.

- Że to była nasza wspólna decyzja! To im powiedziałam! Chociaż nie była! Ja miałam ich nastawić przeciwko tobie? Serio, myślisz, że ja mogłabym coś takiego zrobić?! - od słowa do słowa Ula w 125 odcinku "BrzydUli" także da się ponieść złości. Ale Marek wtedy wyciągnie zdradę żony! Nadal nie pogodzi się z tym, że Ula ma romans z Arturem! - Też nie sądziłem, że jesteś do tego zdolna... Ale nie pierwszy raz mnie zaskoczyłaś...

- Jak możesz?! Jak ty w ogóle możesz?! - wrzaski żony sprawią, że Marek zatrzyma samochód. Roztrzęsiona Ula w 125 odcinku "BrzydUli" wyjdzie z auta, a jej głowie będą się kłębiły różne czarne myśli. "Nie jesteśmy żadnym wyjątkiem. Jesteśmy zwykłymi, statystycznymi rozwodnikami. Zostaw mnie, odejdź, to twoja wina!"

BrzydUla 2. Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! A później dowie się od Aleksa, że uprawiał seks z Pauliną

Sprawdź też: BrzydUla 2. Marek nigdy nie wróci do Uli! Filip Bobek ujawnia, że w życiu Dobrzańskiego będzie inna kobieta - ZDJĘCIA

Ze łzami w oczach Ula w 125 odcinku "BrzydUli" wreszcie powie to, co od dawna leży jej na sercu. - Wiem, że już nas skreśliłeś, ale nie możesz o mnie myśleć w ten sposób. To boli...- Mnie też... - szepnie Marek.

- To jest niesprawiedliwie! Ja popełniłam jeden błąd! Jeden, jedyny raz! Z rozpaczy! Z zazdrości o ciebie!- Artur powiedział coś innego! Powiedział, że to trwa od dawna... - Dobrzański w 125 odcinku "BrzydUli" wyzna żonie, że wie o jej romansie z lekarzem ich dzieci. Ula spojrzy na niego z niedowierzaniem.  - Słucham?!

- Rozmawiałem z nim. Chciałem się dowiedzieć jaka jest prawda. I dowiedziałem się... Nie od ciebie... - rzuci zraniony Marek, pewny tego, że Ula i Artur naprawdę się kochają!

BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 125. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 125. Marek (Filip Bobek)
Najnowsze

Materiał sponsorowany