BrzydUla 3 sezon: Marek nigdy nie wróci do Uli! Filip Bobek ujawnia tajemnice 3 sezonu - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 3 sezon: Marek nigdy nie wróci do Uli! Filip Bobek ujawnia tajemnice 3 sezonu - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Marek nigdy nie wróci do Uli! Filip Bobek ujawnia, że w życiu Dobrzańskiego będzie inna kobieta - ZDJĘCIA

W 2 sezonie serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) nigdy wróci do Uli (Julia Kamińska)! Aktor udzielił wywiadu portalowi telemagazyn.pl, w którym zdradził co się będzie działo dalej z małżeństwem Dobrzańskich! Okazuje się, że Marek myśli o zupełnie innej kobiecie, a sam Bobek nie może się jej nachwalić! Czy Marek odejdzie na zawsze od Uli w końcówce 2 sezonu serialu "BrzydUla"? Sprawdź co już wiemy!

Co się wydarzy w 2 sezonie "BrzydUli"? Czy Ula i Marek będą razem?

Czy Marek w "BrzydUli" ma inną kobietę? Takie pytanie wprost usłyszał Filip Bobek podczas obszernego wywiadu na temat tego co się wydarzy z Ulą i Markiem jeszcze w 2 sezonie serialu, którego finał zbliża się wielkimi krokami. Koniec "BrzydUli" 2 już 28 maja 2021! Co odpowiedział serialowy Marek Dobrzański?

Fanom związku Uli i Marka w serialu "BrzydUla" aż skóra ścierpnie kiedy usłyszą pierwszą, odruchową odpowiedź Bobka!  - Tak! - powiedział poważnie aktor portalowi telemagazyn.pl.

Na szczęście po tym słowie Bobek, grający Marka w "BrzydUla" równie szybko się uśmiechnął i rozwinął myśl. Nie jest ona jednak zbyt pocieszająca dla fanów Uli...  

- Pewnie chciałabyś usłyszeć, że jest (innna kobieta) - odpowiedział gwiazdor dziennikarce. - Nie wiem - dodał już całkiem szczerze z szerokim uśmiechem. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Iza nigdy nie wybaczy Marcinowi, a Olek zostawi Anetę. A to jeszcze nie wszystko

BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska)

Fani "BrzydUli" zastanawiają się, czy Marek w 2 sezonie wróci do Uli, czy może do swojej byłej dziewczyny, Pauliny Febo (Maja Hirsch). Finał 2 serii "BrzydUli" zostawi to pytanie bez odpowiedzi, na którą widzowie będą musieli, niestety nieco dłużej dłużej poczekać. Tymczasem Bobek ujawnia jakie jest jego osobiste pragnienie! 

- Kurczę, Paulina jest ekstra! Kurczę, co będę wam ściemniał... Bardzo lubię grać - no, ze wszystkimi lubię grać - ale z Mają to też jakoś tak wyjątkowo lubię. Bo jest niesamowitą osobą! Niesamowitą osobowością, fantastyczną aktorką, niebywała profesjonalistką. Ona tak pięknie scala te wszystkie składowe w jedno, że jest... Maja! Jak jest Maja na planie to zawsze jest jakoś inaczej, pozytywnie. Chciałbym bardzo, by to stare uczucie się też odezwało w Marku, bo chyba wiem, że Paulina je gdzieś tam jeszcze ma -dodał Bobek swoje życzenie dla Marka

Ale na koniec wywiadu aktor sam się powstrzymał i dodał szybko, że powrót Marka do Pauliny to byłby za mocny zwrot akcji w dalszym ciągu serialu "BrzydUla 2".

- Ale to już byłby za mocny kaliber, nie? Chyba byłoby za mocne - dodał serialowy Dobrzański z tajemniczym uśmiechem. 

Jeżeli w Marku drzemią te same uczucia i zachwyt Pauliną, co w grającym go Bobku, może się okazać, że w 2 sezonie "BrzydUli" Dobrzański & Febo to nie będzie tylko wizytówka firmy. Co w takim razie miałoby stać się z Ulą w końcówce tej serii "BrzydUli"?

Na razie gwiazdy "BrzydUli" milczą na temat dalszych losów Uli w końcówce 2 sezonu serialu. Jedynym "komentarzem" jaki pojawił się na ten temat w mediach społecznościowych jest smutne zdjęcie Uli z przyjaciółką i macochą Alą (Dorota Pomykała), jakie Julia Kamińska opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Spędzacie ten czas z bliskimi, czy #izolacja? - zapytała Kamińska o święta spędzane podczas pandemii. Ale może to i jakiś znak na przyszłość dla Uli? Przekonamy się już wkrótce w ostatnich odcinkach "BrzydUli" przed długą przerwą!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2422: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi!

BrzydUla 2 odc. 119. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Ala (Dorota Pomykała), Józef (Marek Włodarczyk

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 119. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Ala (Dorota Pomykała), Józef (Marek Włodarczyk
BrzydUla 2 odc. 129. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 129. Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze