Będzie 5 sezon Stulecia Winnych! Już wiadomo kiedy i kto w nim zagra! Duże zmiany w obsadzie - ZDJĘCIA

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Będzie 5 sezon Stulecia Winnych! Już wiadomo kiedy i kto w nim zagra! Duże zmiany w obsadzie - ZDJĘCIA

Będzie 5 sezon Stulecia Winnych! Już wiadomo kiedy i kto w nim zagra! Duże zmiany w obsadzie - ZDJĘCIA

Świetna wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych"! Już oficjalnie wiadomo, że powstanie 5 sezon serialu i kto w nim zagra! Jak pisaliśmy jako pierwsi - w nowych odcinkach sagi rodu Winnych zobaczymy dalsze losy najmłodszego pokolenia. Ale w 5 sezonie "Stulecia Winnych" nie zabraknie też znanych i kochanych od lat postaci. Jeżeli twórcy serialu będą trzymali się litery powieści Ałbeny Grabowskiej zobaczymy na pewno Anię (Urszula Grabowska) i to nawet do końca serii! Sprawdź co już wiemy o 5 sezonie "Stulecia Winnych 5" i zobacz najnowsze ZDJĘCIA w GALERII!

Powstanie 5 sezon "Stulecie Winnych"! Kogo zobaczymy?

Koniec "Stulecia Winnych 4" zobaczymy już w niedzielę 15 maja. Fani serialu od jakiegoś czasu zastanawiają się, czy powstanie kolejny sezon ich ulubionego serialu oraz o jakim czasie w życiu rodziny Winnych miałby opowiadać. Mamy dobre wiadomości!

Produkcja "Stulecia Winnych" potwierdziła, że niebawem rozpoczyna prace nad 5 sezonem serialu! W kolejnych odcinkach poznamy dalsze losy w życiu rodziny. 

5 sezon "Stulecia Winnych" rozpocznie się tam, gdzie kończy się 4, czyli w 1989 roku. Dowiemy się jak starsze, a przede wszystkim młode pokolenie poradzi sobie w czasie wielkich polskich przemian ustrojowych - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ.  Dzieci i wnuki Ani i Mani (Magdalena Walach) przejmą ekran w nowych odcinkach. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Książka Ani o rodzinie ujawni wszystkie tajemnice Winnych. Tak uczczą pamięć babci Broni - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Powieść "Stulcie Winnych" kończy się w 2014 roku, czyli prawie w dzisiejszych czasach. Na kartach książki Winni nie dotrwali do pandemii koronawirusa i wojny na Ukrainie. Czy w 5 sezonie zobaczymy więcej, niż napisała Ałbena Grabowska?

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" na pewno zobaczymy Anię. Jeżeli Winna będzie równie długowieczna jak w książce, nie rozstaniemy się z nią do końca serialu! Jednak, pewne jest, że Ania przeżyje samotnie ostatnie dni swojego życia. Wielką pociechą będą dla niej dzieci i wnuki.    

"Stulecie Winnych" 5 sezon ruszy prawdopodobnie dopiero w 2023 r. Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość, by znów oglądać losy rodziny Winnych.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Nowa kobieta w życiu Antka! Piękna Marlena to przeciwieństwo zmarłej narkomanki Mirki. Będzie przed nią uciekał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze