Zmiany w obsadzie Stulecia Winnych. Ula, Jula i jej chłopak Jeremi od 51 odcinka na głównym planie! To ci młodzi aktorzy zastąpią starych bohaterów - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Zmiany w obsadzie Stulecia Winnych. Ula, Jula i jej chłopak Jeremi od 51 odcinka na głównym planie! To ci młodzi aktorzy zastąpią starych bohaterów - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zmiany w obsadzie Stulecia Winnych. Ula, Jula i jej chłopak Jeremi od 51 odcinka na głównym planie! To ci młodzi aktorzy zastąpią starych bohaterów - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-08 20:12

Obsada serialu "Stulecie Winnych" zmieni się od 51 odcinka, a tuż przed finałem 4 sezonu na pierwszy plan wysuną się wątki nowych bohaterów, najmłodszego pokolenia rodu Winnych. Chodzi o siostry bliźniaczki Ulę (Kamila Tytło) i Julę (Maja Kowalska), czyli córki Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz) Klimkiewiczów oraz chłopaka Julii, Jeremiego Wiśniewskiego (Piotr Napierała). To już pewne, że młodzi aktorzy: 19-letnia Kamila Tytło, 22-letnia Maja Kowalska i 24-letni Piotr Napierała w przedostatnim odcinku "Stulecia Winnych" 4 powoli zajmą miejsce odchodzących, starych bohaterów. Kim są nowe gwiazdy "Stulecia Winnych"? Gdzie grali wcześniej? Sprawdźcie, co o nich wiadomo i zobaczcie ZDJĘCIA!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 51 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Nie bez powodu w 51 odcinku "Stulecia Winnych" 4 akcja będzie się skupiała wokół młodych bohaterów, córek Basi i Tomka, bo Ula, Jula oraz Jeremi, a także Małgosia Borkowska (Zofia Stafiej), czyli córka Kasi (Weronika Humaj) staną się ważnymi postaciami w kolejnym 5 sezonie serialu, którego premiera w TVP1 jest planowana na 2023 rok. Co prawda Małgosia nie pojawi się w 51 odcinku "Stulecia Winnych", ale widzowie poznają bliżej historię Uli i Juli, bliźniaczek, które jednak wcale nie są do siebie podobne, które tak wiele różni! Zobaczcie kim są nowe gwiazdy "Stulecia Winnych", które wcielają się w te postaci!

Kim jest Kamila Tytło, czyli Ula Klimkiewicz ze "Stulecia Winnych"?

Ula Klimkiewicz ze "Stulecia Winnych" to tak naprawdę 19-letnia Kamila Tytło, tegoroczna maturzystka, absolwentka Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach, dla której rola w serialu TVP jest debiutem na ekranie. Nigdy wcześniej Kamila Tytło nie wystąpiła w żadnej produkcji, ale wcielając się w postać dobrej, szlachetnej, niewinnej, pobożnej Uli pokazała talent aktorski.

Już w 51 odcinku "Stulecia Winnych" 4 zobaczymy poruszające sceny jak właśnie Ula, która poczucie w sobie powołanie, choć po maturze będzie chciała zdawać na medycynę, zaopiekuje się chorym na Alzheimera wujkiem, księdzem Ignacym (Lesław Żurek). To właśnie szczególna więź łącząca Ulę z księdzem Ignacym sprawi, że jedna z bliźniaczek postanowi poświęcić życie Bogu.

Kamila Tytło na Instagramie często publikuje zdjęcia z planu "Stulecia Winnych", bo udział w serialu był dla niej sporym wyzwaniem.

"Kilka dni temu skończyłam zdjęcia do 4 sezonu serialu "Stulecie Winnych". Emocje długo opadały. Jestem przeszczęśliwa i niesamowicie wdzięczna, że było mi dane zagrać w tak wspaniałym serialu. Chciałam podziękować całej ekipie za niesamowitą atmosferę i świetną pracę. Słowa, które tam usłyszałam jeszcze długo będę wspominać z łezką w oku. Nauczyłam się bardzo dużo ?Moje pierwsze zetknięcie z kamerą nie mogło się odbyć w lepszym towarzystwie. Czułam się zaopiekowana z każdej strony. Ekipa filmowa, garderoba, charakteryzacja ?, wspaniali reżyserzy ❤️❤️❤️ i cudowni aktorzy, którzy dali mi ogrom pozytywnej energii i ciepła. Mam nadzieję, że miło będzie się oglądało mój debiut ? Oddaję moją ukochaną Ulę Klimkiewicz w ręce widzów" - napisała w grudniu zeszłego roku serialowa Ula ze "Stulecia Winnych".

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Tajemnica wypadku Janusza ujawniona! Za wszystkim stoi jego wujek Grześkowiak - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 4. Michał wygra wybory w ostatnim 52 odcinku! Tak Winni będą świętować sukces syna Ani - ZDJĘCIA, WIDEO

Kim jest Maja Kowalska, czyli Jula, a właściwie Julia Klimkiewicz ze "Stulecia Winnych"?

Maja Kowalska ma 22 lata i jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Zanim jesienią zeszłego roku dołączyła do obsady "Stulecia Winnych" grała gościnnie niewielką rolę w serialu "Ojciec Mateusz". Jula Klimkiewicz w wykonaniu Mai Kowalskiej to zadziorna, niepokorna 19-latka, która zdając maturę w 51 odcinku "Stulecia Winnych" 4 będzie myślała przede wszystkim o swoim chłopaku Jeremim. Historia miłości Julii i Jeremiego wkroczy w taką fazę, że zakochani dadzą się ponieść namiętności, będą uprawiać namiętny seks w tajemnicy przed rodzicami dziewczyny, ku zgorszeniu jej siostry Uli.

Zachowanie Juli i jej związek z Jeremim w 51 odcinku "Stulecia Winnych" nie spodobają się ojcu Wiśniewskiego (Rafał Kronenberg), który będzie bił syna, wyładowywał na nim swoją agresję. Jula szybko zorientuje się, że Jeremi jest ofiarą ojca, bo Wiśniewski prowadzi szemrane interesy w warsztacie samochodowym gdzie chłopak też pracuje i musi go jeszcze kryć.

Kim jest Piotr Napierała, czyli Jeremi ze "Stulecia Winnych"?

24-letni Piotr Napierała z całej trójki młodych gwiazd "Stulecia Winnych" na największy dorobek aktorski. Fani serialu na pewno kojarzą go z roli śmiertelnie chorego Karola, kolegi Dawida (Iwo Wiciński) z "M jak miłość", który zmarł w szpitalu po długiej walce o życie. Piotr Napierała zagrał też w takich serialach jak "Na sygnale" (jako Radek), "Komisarz Mama", "Komisarz Alex", a ostatnio także w "Zachowaj spokój", gdzie wcielił się w rolę Igora Halla.

Jeremi w "Stuleciu Winnych" 4, którego gra Piotr Napierała to do szaleństwa zakochany w Julii Klimkiewicz chłopak z robotniczej rodziny, którego ojciec bije i zmusza do pracy w warsztacie, gdzie dochodzi do przekrętów. On nie zdaje matury, z miłości do Juli jest gotów sporo zaryzykować. Choć Jeremi nie wydaje się idealnym kandydatem na zięcia Basi i Tomka, Klimkiewiczowie pozwalają córce na ten związek. Nie mają bowiem innego wyjścia, bo 19-letnia Jula i tak robi zwykle, to co chce, nie zważając na konsekwencje.

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Najnowsze