Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Tajemnica wypadku Janusza ujawniona! Za wszystkim stoi jego wujek Grześkowiak - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVP/vod.tvp Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Tajemnica wypadku Janusza ujawniona! Za wszystkim stoi jego wujek Grześkowiak - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Tajemnica wypadku Janusza ujawniona! Za wszystkim stoi jego wujek Grześkowiak - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W finale 50 odcinka "Stulecia Winnych 4" zobaczyliśmy tragiczny wypadek Janusza (Paweł Małaszyński). Już w 51 odcinku serialu zobaczymy, kto stał za tą tragedią! To wujek Grześkowiak (Piotr Dąbrowski), któremu Janusz ufał jako jedynemu z rodziny i właśnie on go zdradził! Bliski współpracownik Gołębianki (Magdalena Kuta) był gotów zabić męża Michelle (Maria Pawłowska), aby dobrać się do dokumentów, które ukryła przed wszystkimi prokurator. Czy Janusz przeżyje zamach? Co się stanie z Grześkowiakiem Zdradzamy tajemnicę wypadku Janusza - sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ z 51 odcinka "Stulecia Winnych 4"!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 51 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Tragiczny wypadek Janusza w "Stulecie Winnych 4" to nie był efekt brawury kierowcy! Już w 51 odcinku serii widzimy, jak na miejscu pojawia się Grześkowiak z milicjantami. Wujek daje służbistom łapówkę, karetka zabiera Janusza do szpitala, a on przeszukuje samochód i znajduje dokumenty Gołębianki!

Przypomnijmy - w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" podła matka Janusza na łożu śmierci wyznała synowi, że posiada "kwity" na ważnych ludzi i błagała, aby je znalazła i zabrał do siebie. Przez te dokumenty Gołębianka została zamordowana. Czy Janusz również zapłaci za nie życiem? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Marysia dowie się o przekręcie Nieśpielaka! Kisielowa i Żak przejrzą oszusta i ostrzegą Rogowską

Wujek Grześkowiak w "Stuleciu Winnych 4" to jedyny członek rodziny, któremu Janusz ufał. To on pomógł Michelle i wydostał ją z więzienia. Ale także Grześkowiak próbował namówić Janusza, aby na ukochaną donosił! I ostatecznie zdradzi męża Michelle, narażając jego życie!

Zdradzamy, że Janusz w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" przeżyje zamach. Ale jego problemy się nie skończą, bo będzie nękany przez bezpiekę o dokumenty, które zaginą. Zobaczymy, jak Grześkowiak przeszukuje daczę Gołebianki w poszukiwaniu akt, a na miejscu wypadku rozbitego "malucha". Wujek Janusza znajdzie akta, ale i tak pozwoli na gnębienie Janusza i jego rdzoiny!

Ostatecznie Janusz w 50 odcinku "Stulecia Winnych 4" spotka się z Grześkowiakiem raz jeszcze, aby poprosić go ochronę i przekonać, że akt nie ma. Jednak wujek nie do końca będzie mu wierzył i sprawdzał, czy Janusz nie ukrył najważniejszych "kwitów".

- Janusz, na mieście mówią, że to ty ciągle masz archiwum matki. Nic nigdy nie wypłynęło. A teraz w tej zawierusze wyborczej taka informacja nabiera wartości? - wujek spróbuje "wycisnąć" z Janusza, czy zostawił sobie jeszcze jakieś teczki. 

- Ale ja tego nie mam, rozumiesz? Ile razy mogę powtarzać, że tego nie mam? To prawda, że miałem, ale nie mam! Kiedy zabrałem teczki z domu matki miałem wypadek, 3 tygodnie leżałem w śpiączce. Skąd mogę wiedzieć kto mi wtedy grzebał w rzeczach? 

Grzeskowiak nie wyzna Januszowi w 51 odcinku "Stulecia Winnych" prawdy, ze to on nie tylko przeszukał jego auto po wypadku i zabrał dokumenty, ale najpewniej wypadek w tym celu spowodował! Czy nieszczery wujek jeszcze raz mu pomoże?

- Janusz nic nie ma, zostawcie go w spokoju. Sprawa jest zakończona. Szukajcie u tych, którzy go wyciągali z wypadku - oznajmi Grześkowiak wysoko postawionemu kumplowi z bezpieki, Karowskiemu (Przemysław Kozłowski). 

- Nie umiesz tego palanta przycisnąć, bo to twój krewniak, co? - odpowie Karwowski. - Musi coś mieć, skoro dotąd nie wypłynęły!

- Nie ma i dajcie mu spokój. I jeszcze jedno: pamiętaj, że pracowałem z Gołebianką i nie odszedłem z pustymi rękami...

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Zanim Gołębianka umrze, wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze