Barwy szczęścia

Zabraknie Barw szczęścia i Na dobre i na złe w listopadzie! Co się dzieje z serialami? Znamy przyczynę

Niepokojące wieści z "Barw szczęścia" i Na dobre i na złe"! W listopadzie zabraknie w telewizji nowych odcinków tych lubianych seriali, co gorsze podobny los spotka 1690 odcinek "M jak miłość". Co się dzieje? Tu nie chodzi jeszcze o święta, ale jest ważny powód, dla którego w środę 30.11 nie zobaczmy "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe"! Co się stanie z ulubionymi serialami Polaków i kiedy oglądać nowe odcinki? Sprawdź, co już wiemy!

W listopadzie znikną "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe"! Znamy ważny powód

W środę 30.11 zabraknie w TVP2 dwóch nowych odcinków ważnych seriali! Fani "Barw szczęścia" ostatni nowy, 2706 odcinek w listopadzie zobaczą w poniedziałek 28.11, już we wtorek i w środę nie znajdą w TVP2 także powtórek. Z kolei widzowie, śledzący losy lekarzy w Leśnej Górze będą mogli obejrzeć 862 odcinek "Na dobre i na złe" w środę 23.11, a na kolejny poczekają aż 2 tygodnie. Na 1690 odcinek "M jak miłość" też będą musieli poczekać do następnego poniedziałku, 5 grudnia. Dlaczego?

Uspokajamy: jest ważny powód przerwy w emisji ulubionych seriali Polaków! Jest nim wydarzenie sportowe wielkiej wagi, czyli Mundial 2022 w Katarze. Jak zawsze TVP będzie transmitowała na żywo zmagania piłkarzy, walczących o tytuł Mistrza Świata. Dlatego też, aby uniknąć domowych "walk o pilota", zadecydowano o chwilowej przerwie w emisji seriali. 

"Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość" będą emitowane w kolejnych tygodniach, a na ich fanów w TVP2 czeka wiele niespodzianek! 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2694: Zaborski żyje? Co się stało z ciałem Rafała? Bożena go nie znajdzie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze