M jak miłość

Zabraknie M jak miłość w listopadzie! Kolejne zmiany emisji serialu w TVP. Znamy powód!

Znów zabraknie "M jak miłość" w listopadzie! To już kolejna zmiana w emisji ulubionego serialu Polaków w tym miesiącu. Co tym razem stoi za wstrzymaniem emisji 1690 odcinka "M jak miłość"? Co ta przerwa oznacza dla fanów serii? Znamy powód i wiemy, co się będzie działo dalej!

"M jak miłość". Kolejna przerwa w emisji serialu! Wiemy co się dzieje!

Fani "M jak miłość" nie obejrzą 1690 odcinka swojego ulubionego serialu w telewizji. To już kolejna przerwa w emisji sagi rodu Mostowiaków w listopadzie 2022. Pierwsza spowodowana była faktem, że 1 listopada, dzień Wszystkich Świętych TVP postanowiła uznać za święto i zamiast popularnych seriali, wyemitowała filmy fabularne. Co się stanie tym razem?

Okazuje się, że zamiast "M jak miłość" TVP2 wyemituje na żywo inne ważne wydarzenie. Aby w polskich domach nie było "walk o pilota" pomiędzy fanami piłki nożnej, a seriali zdecydowała się przełożyć emisję nowego odcinka sagi rodu Mostowiaków. Na kiedy?

Właśnie 29.11 rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a pierwszy mecz rozegrają USA z Iranem. Niestety, dla fanów "M jak miłość" zmagania na boisku odbędą się właśnie w porze emisji serialu.

Na razie serwis z programem telewizyjnym AKPA nie informuje o kolejnych przerwach w emisji "M jak miłość". Można więc założyć, że serialowi fani obejrzą 1690 odcinek serii w TVP2 w poniedziałek 5.12.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Miłość Magdy i Andrzeja wybuchnie w obliczu zagrożenia. Znów będą się szaleńczo całować! – ZDJECIA, WIDEO

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze