Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2694: Zaborski żyje? Co się stało z ciałem Rafała? Bożena go nie znajdzie - ZDJĘCIA

2022-11-09 21:28

Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) żyje?! W 2694 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska), która stoczyła walkę z wrogiem i wyrzuciła go za barierkę do rzeki, wróci na miejsce zbrodni. Jakie będzie zaskoczenie Stańskiej, kiedy zacznie szukać ciała, śladu po ataku i wypadku, a jedyne co zobaczy, to but zaginionego. W 2694 odcinku "Barw szczęścia" wszystko wskaże na to, że Zaborski mógł przeżyć! Ciała nie będzie, więc albo porwał je wir rzeki, albo Rafał jest cwańszy, niż ktokolwiek sobie wyobraża.

"Barwy szczęścia" odcinek 2694 - środa, 9.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Rafał jednak przeżyje? W 2694 odcinku "Barw szczęścia" Bożena powróci na miejsce zbrodni. Obudzi się rano cała w nerwach i nie da rady uwierzyć, że naprawdę nabiła swojego największego wroga, który długo niszczył życie jej rodzinie. Po wypadku na moście, kiedy odepchnęła Zaborskiego, a ten wypadł za barierki, nie poszła go ratować. Dopiero w 2694 odcinku "Barw szczęścia" założy strój do biegania i uda się na miejsce wypadku. Rozejrzy się, ale nie znajdzie ciała. Spostrzeże jedynie czarnego buta Rafała, ale nie będzie wiedziała, co stało się z ciałem. Czy to oznacza, że Zaborski przeżył i uciekł?  

Kodur weźmie się za śledztwo w 2694 odcinku "Barw szczęścia", ale nie znajdzie ciała Rafała 

Tylko Bożena w 2694 odcinku "Barw szczęścia" będzie wiedziała, co zaszło na moście. Kodur (Oskar Stoczyński) zajmie się śledztwem, ale początkowo nikomu nawet nie przejdzie przez myśl, że Bożena miałaby mieć coś wspólnego ze zniknięciem Zaborskiego. Kiedy Stańska wróci do hotelu, stanie się świadkiem kłótni Bruna (Lesław Żurek) z Karoliną (Marta Dąbrowska). Stański oskarży sekretarkę o współdziałanie z Rafałem. - Co się dzieje? - zapyta Stańska. - Gdzie ty byłaś, Bożenka? - zapyta zdziwiony mężczyzna. - W parku, pobiegać, nie mogłam spać - Stańska słowem nie wspomni, że była sprawdzić, czy ciało Rafała wciąż leży nad rzeką.

Zaborski przeżył wypadek w "Barwach szczęścia" i niebawem wróci? 

Kodur przystąpi do przesłuchania w 2694 odcinku "Barw szczęścia", a Bożena uda, że nie ma pojęcia, co stało się z jej wrogiem. - Co mówił? - zapyta wprost Kodur. - Był zdenerwowany. Mówił, że Stańscy go w coś wrabiają. Chciał uciekać. wystraszyłam się, nie poszłam z nim, on wyszedł - zezna Karolina. - Potrzebne będzie nagranie z monitoringu. Znajdziemy go - powie Kodur, a Bożena nie wspomni, że być może widzieli się z Rafałem ostatni raz, bo on najprawdopodobniej nie żyje! Kodur w 2694 odcinku "Barw szczęścia" dorwie też porywacza Tadzia i pomyśli, że nadal działa w zmowie z Zaborskim. Mężczyzna nie będzie skory do współpracy. Bożenę zaczną za to dręczyć koszmary, że widzi zwłoki Rafała. Jaka będzie prawda? Zaborski przeżyje czy Kodur odnajdzie jego ciało? To okaże się wkrótce. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze