Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

2020-07-29 13:30 Ag
Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO
Autor: Artrama Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Tego w serialu "Barwy szczęścia" nie widać na ekranie, ale na planie ekipa nieźle oszukuje widzów. Rafał Maślak na swoim Instagramie trochę za bardzo się wygadał i pokazał jakie sztuczki stosują twórcy "Barw szczęścia". Relacja zza kulis "Barw szczęścia", którą zamieścił serialowy Alan zmieni na pewno postrzeganie całej rzeczywistości. Nie wszystko jest takie piękne, jak widać w telewizji. Zobaczcie WIDEO z planu "Barw szczęścia" i przekonajcie się o co chodzi Maślakowi.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Rafał Maślak do obsady "Barw szczęścia" dołączył w zeszłym roku. Początkowo wydawało się, że Alan, uczestnik kontrowersyjnego reality-show "Ex - Ex" zniknie zaraz po zakończeniu serialu. Produkcja "Barw szczęścia" uznała jednak, że były Mister Polski może wnieść sporo nowej energii do serialu.

Dlatego w nowym sezonie "Barw szczęścia" wątek Alana, który rozpoczął pracę w Fitness Klubie Reginy (Kamila Kamińska) zostanie rozbudowany. Seksowny trener personalny zagrozi małżeństwu Lidki (Emilia Warabida) i Radka (Filip Kosior). Nie sam! Bo do akcji jeszcze zdecydowaniej wkroczy też była narzeczona Alana, przebiegła Sandra (Joanna Opozda)!

Patrz też: Gwiazda Barw szczęścia pokazała za dużo! Wiktoria Gąsiewska wygina się nad frytkami w śmiałych pozach - ZDJĘCIE

A żeby wątek Alana w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 nie skupiał się tylko na romansach, to bohater grany przez Maślaka wpakuje się w niezłe kłopoty. Do tego stopnia, że trafi do więzienia! Jakby tego było mało to Alan przejdzie wewnętrzną przemianę! Przestanie tak głupieć na widok każdej pięknej kobiety, ale jego życie zamieni się w koszmar.

- Będą bójki, zatargi z bandziorami, policja, karetki, a nawet więzienie... Gwarantuję, że fani serialu będą naprawdę zaskoczeni! - zdradził Rafał Maślak w  rozmowie z "Tele Tygodniem". I żeby podkręcić emocje wokół Alana zaczął na swoim profilu na Instagramie publikować zaskakujące wideo z planu.

Zobaczcie co nakręcił Rafał Maślak, czego w "Barwach szczęścia" nie będzie widać >>>

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

Maślak pokazał wyjątkowe ujęcia zza kulis "Barw szczęścia", w których ujawnił wielkie oszustwo na planie. O co dokładnie chodzi? Podczas nagrywania scen w ogrodzie gdzie Alan spotkał się z tajemniczą kobietą widzowie "Barw szczęścia" zobaczą na ekranie romantyczny zachód słońca. W rzeczywistości ani Maślak, ani towarzysząca mu aktorka tego nie widzieli. Bo ekipa posłużyła się sprytną sztuczką - specjalną lampą, która tylko udawała słońce.

Barwy szczęścia, odc. 2252. Alan (Rafał Maślak), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2252. Alan (Rafał Maślak), Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia, odc. 2247. Alan (Rafał Maślak), Lidka (Emilia Warabida)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2247. Alan (Rafał Maślak), Lidka (Emilia Warabida)
Barwy szczęścia, odcinek 2161: Alan (Rafał Maślak), Sandra (Joanna Opozda), Madzia (Natalia Sierzputowska)
Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2157. Alan (Rafał Maślak), Sandra (Joanna Opozda)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2157. Alan (Rafał Maślak), Sandra (Joanna Opozda)

Najnowsze