Gwiazda Barw szczęścia pokazała za dużo! Wiktoria Gąsiewska wygina się nad frytkami w śmiałych pozach - ZDJĘCIE

2020-07-29 7:41 Ag
 Gwiazda Barw szczęścia pokazała za dużo! Wiktoria Gąsiewska wygina się nad frytkami w śmiałych pozach - ZDJĘCIE
Autor: Artrama Gwiazda Barw szczęścia pokazała za dużo! Wiktoria Gąsiewska wygina się nad frytkami w śmiałych pozach - ZDJĘCIE

Wiktoria Gąsiewska w serialu "Barwy szczęścia" rozpala zmysły jako Oliwka, a na swoim Instagramie chętnie umieszcza prywatne zdjęcia, na których pozuje w skąpych strojach. Ostatnio gwiazda "Barw szczęścia" wykorzystała okazję, żeby pokazać trochę ciała i zachwycić swoich fanów, bo razem z chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim, wyjechała na romantyczny weekend do luksusowego hotelu pod Warszawę. Podzieliła się odważnym zdjęciem w bikini, na którym pozuje nad frytkami! W takiej pozie Gąsiewskiej jeszcze nikt nie widział.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Wiktoria Gąsiewska dzięki roli w serialu "Barwy szczęścia" wciąż jest na szczycie rankingu najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Ale nie grałaby Oliwki gdyby wcześniej nie pokazała swojego talentu komediowego jako Agata w serialu "Rodzinka.pl".

W ostatnim sezonie Gąsiewska przeszła samą siebie - seksowna studentka architektury omal nie zniszczyła małżeństwa Boskich! Na szczęście Oliwka z "Barw szczęścia" ma za sobą szalony etap w życiu kiedy to umawiała się za pieniądze ze starszymi facetami, a jeden ze "sponsorów" chciał zapłacić jej za seks i zrobić z niej prostytutkę.

Sprawdź też: Gwiazda Barw szczęścia zmieniła fryzurę. Przerażająca metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej. Nikt jej nie poznał

Popularność Gąsiewskiej widać wyraźnie za każdym razem kiedy publikuje na Instagramie prywatne zdjęcia. Nie są to przypadkowe ujęcia! Na każdej fotce aktorka z "Barw szczęścia" zachwyca urodą, a często też śmiało odsłania wdzięki. Tak jak podczas wyjazdu z chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek zacznie pić tak jak Sabina! Rozkręci w hotelu Stańskich podejrzany interes

Młodziutka gwiazda "Barw szczęścia" zapozowała ukochanemu w łóżku, ubrana w skąpe bikini. Nie można przejść obojętnie obok takiego zdjęcia Gąsiewskiej, która przy okazji wygina się na frytkami i tostami. Śniadanie do hotelowego łóżka aktorskiej pary uwieczniły gorąca fotka Wiktorii, która dodała jeszcze intrygujący opis: "W swoim żywiole 😈🍟🍔 #highlife #yummy #dayoff #goodvibes"

Wyświetl ten post na Instagramie.
Day off 🐬 Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Najnowsze