Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek zacznie pić tak jak Sabina! Rozkręci w hotelu Stańskich podejrzany interes

2020-07-28 8:15 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek zacznie pić tak jak Sabina! Rozkręci w hotelu Stańskich podejrzany interes
Autor: INSTAGRAM Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek zacznie pić tak jak Sabina! Rozkręci w hotelu Stańskich podejrzany interes

Po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) zacznie pić tak jak Sabina (Barbara Kurzaj)?! Syn Władka (Przemysław Stippa) zmieni się nie do poznania! Kajtek zmieni swój styl i wda się w jakiś szemrany interes w hotelu Stańskich. Zdjęcie z planu "Barw szczęścia" zwiastuje same kłopoty. Nowe twarze i alkohol... Co z tego wyniknie? Czy Kajtek w "Barwach szczęścia" stoczy się na dno?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Kajtek w serialu "Barwy szczęścia" zmieni się nie do poznania! Po wakacjach 2020 syn Sabiny i Władka zmieni swój styl i znowu zakoleguje się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), który - jak wiadomo - lubi pakować siebie i swoich przyjaciół w kłopoty. Do tej pory Kajtek był spokojnym, bardzo dobrze ułożonym chłopakiem, z przylizaną fryzurą i głową na karku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Bajkowa miłość Dominiki zamieni się w koszmar! Da się terroryzować Stawickiemu?

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po wakacjach 2020 Kajtek w "Barwach szczęścia" zapuści włosy i znowu zaprzyjaźni się z Justinem, chociaż zarzekał się, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ostatnie zdjęcie z planu "Barw szczęścia" pokazuje ujęcie z hotelu Stańskich. Kajtek stoi obok Justina i paru nowych osób, którym nie patrzy dobrze z oczu. Cieślak znajdzie się w pijącym towarzystwie i niewykluczone, że Justin namówi do go picia.

W ubiegłym sezonie Kajtek odkrył, że jego matka jest alkoholiczką. Trudna sytuacja w domu może sprawić, że Kajtek sam zacznie pić! Oby miał wystarczająco samozaparcia, by tak się nie stało. W końcu to rozsądny chłopak i taka zmiana na gorsze byłaby sporym zawodem. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z pewnością nie dopuściłaby do tego, by jej ukochany chłopak zszedł na złą drogę. W jaki podejrzany interes Justin wciągnie Cieślaka? Przekonamy się w nowych odcinkach po wakacjach 2020.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Maria Dejmek ujawniła prawdę o swoim synku. Nie radzi sobie po przerwaniu macierzyńskiego

Wyświetl ten post na Instagramie.
Pozdrawiam całą ekipę Dobrze tu z wami być 🤝 Post udostępniony przez Kuba Wróblewski (@kuba_wroblewski_official)

Najnowsze