Barwy szczęścia

Tej parze w Barwach szczęścia kibicują fani. Natalia i Cezary wyjadą razem w nowym sezonie - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" - okazało się - najbardziej lubianą parą są aktualnie Natialia (Maria Dejmek) i Cezary (Marcel Opaliński). Faktycznie w ostatnim sezonie serialu Zwoleńska, trochę wbrew sobie, zaczęła się spotykać z kandydatem swojej matki Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) na męża. Rawicz okazał się nie tylko czarującym bogaczem, ale też obiektem uczuć byłej narzeczonej Sofii (Valeri Guliaieva). A to tylko podgrzało atmosferę uczuć prawniczki... . Niestety, w "Barwach szczęścia" po wakacjach właśnie ta, ulubiona para widzów odleci razem za granicę! Dlaczego? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ulubiona para Barw szczęścia wyleci za granicę!

Natalia w "Barwach szczęścia" po raz pierwszy spotkała Cezarego w wyniku spisku swojej matki Małgorzaty. Ta wdała się w znajomość bardzo bogatą Józefiną Rawicz i nakłamała jej, że i oni są majętną rodziną. Wszystko po to, aby połączyć córkę z przystojnym bogaczem. Natalia wpadła w oko Cezaremu, który już się postarał o wzajemność... Niestety, oszustwo Małgorzaty wyszło na jaw i wtedy Józefina zaczęła nastawać, aby jej syn ożenił się z byłą narzeczoną Sofią. Wygląda jednak na to, że już niedługo będziemy śledzić ten pasjonujący romans. Dlaczego?

Natalia zniknie z "Barw szczęścia", bo grająca ją Maria Dejmek zaszła w drugą ciążę i postanowiła poświęcić się rodzinie na jakiś czas. A to oznacza, że jej serialowa postać również pożegna się z widzami. Co będzie z jej związkiem z Cezarym?

Według ostatnich doniesień Rawicz również odejdzie z "Barw szczęścia" na dłuższy czas. Jednak twórcy postanowili nie rozdzielać go z Natalią. a wręcz przeciwnie - zapakują ich razem w samolot i wyślą za granicę! 

Taki wariant zapewne ucieszy fanów, którzy jednoznacznie wybrali swoją ulubioną parę w ostatnim sezonie "Barw szczęścia". Kiedy zapytaliśmy na naszym profilu superseriale.se.pl wiernych widzów serialu o to, kto najbardziej przyciągnął ich uwagę w ostatnim sezonie, odpowiedź była jednoznaczna. 

Natalia i Cezary!

- Kibicuję Natalii Cezaremu

- Wszystkie pary są super, ale Natalia z Rawiczem są seksowni...

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Sławka zaprzyjaźni się z matką Marka. Jezierska znów wróci do dawnych nawyków?

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze