Paweł Nowisz nie żyje. Zmarł serialowy Fryderyk z Barw szczęścia. Co się stanie z ukochanym dziadkiem Pyrków?

2021-10-27 20:27
Paweł Nowisz nie żyje. Zmarł aktor z Barw szczęścia. Co się stanie z Fryderykiem, ukochanym dziadkiem Pyrków?
Autor: Artrama Paweł Nowisz nie żyje. Zmarł aktor z Barw szczęścia. Co się stanie z Fryderykiem, ukochanym dziadkiem Pyrków?

Paweł Nowisz nie żyje. 81-letni aktor znany z roli Fryderyka Struzika w serialu "Barwy szczęścia" zmarł w piątek, 15.10.2021. O śmierci Pawła Nowisza na Facebooku jako pierwszy powiadomił jego serdeczny kolega Wiktor Zborowski, który pożegnał zmarłego we wzruszający sposób. Choć Nowisz w "Barwy szczęścia" ostatnio pojawiał się coraz rzadziej, bo Fryderyk razem z żoną Teresą (Joanna Lothe) mieszkają teraz w domu opieki dla seniorów, to produkcja będzie musiała jakoś wyjaśnić widzom co się stanie z ukochanym dziadkiem Pyrków. Czy śmierć Pawła Nowisza oznacza także śmierć jego bohatera?

Paweł Nowisz nie żyje. Czy Fryderyk Struzik w "Barwy szczęścia" także umrze?

Paweł Nowisz zmarł niespodziewanie w piątek, 15.10.2021, pozostawiając w żałobie serialową rodzinę z "Barw szczęścia". O tym, że nie żyje wybitny 81-letni aktor,  którego widzowie ostatnio pokochali jako Fryderyka Struzika, dziadka Pyrków w serialu TVP2, jako pierwszy na swoim Facebooku zawiadomił Wiktor Zborowski. Portal filmpolski.pl podał, że Nowisz zmarł w Domu Aktora Weterana w Skolimowie. Produkcja "Barwy szczęścia" także umieściła już na swoich profilach na Facebooku i Instagramie wiadomość o tym, że Paweł Nowisz nie żyje.

"Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawlem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną prace z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i  Bliskim. Przyjaciele z serialu Barwy szczęścia" - czytamy w poście na Facebooku.

To kolejna śmierć aktora z obsady "Barw szczęścia". Dwa miesiące temu równie niespodziewanie, po długiej chorobie zmarł Jan Pęczek, serialowy Zenon Grzelak. A to dla twórców "Barw szczęścia"  oznacza wprowadzenie zmian w scenariuszu lub nowego aktora do obsady, który zastąpi Pawła Nowisza w roli Fryderyka. On sam nie jest pierwszym aktorem wcielającym się w postać dziadka Pyrków, ukochanego męża Teresy. Do 2010 roku tę rolę w "Barwy szczęścia" grał Jan Hencz. Po jego śmierci do obsady "Barwy szczęścia" dołączył Nowisz.

Co stanie się w Fryderykiem w "Barwy szczęścia" po śmierci Pawła Nowisza?

Śmierć Pawła Nowisza na pewno nie pozostanie bez wpływu na fabułę "Barw szczęścia". Niewykluczone, że Fryderyk Struzik także umrze. Od dłuższego czasu dziadek Pyrków razem z żoną Teresą mieszka w domu opieki dla seniorów. Wnuki odwiedzają go coraz rzadziej, a ostatnie doniesienia o Fryderyku w "Barwy szczęścia" wskazywały na to, że mimo sędziwego wieku ma się całkiem dobrze.

Paweł Nowisz pojawi się niebawem w jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia". Dokładnie 27 października w odcinku 2500 "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) odwiedzą dziadków w domu opieki i tam nastąpią wzruszające zaręczyny tej pary. Te sceny kręcono jednak wczesną wiosną, kiedy Paweł Nowisz jeszcze grał w serialu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze