Barwy szczęścia

Nowa twarz Kacpra z Barw szczęścia. Trudno rozpoznać tak odmienionego syna Malwiny ZDJĘCIA

2023-07-21 11:36

Kacper (Jakub Szlachetka) w nowym sezonie "Barw szczęścia" będzie wyglądał zupełnie inaczej! Syn Malwiny (Joanna Gleń) przejdzie radykalną metamorfozę, a jej efekty można już zobaczyć na prywatnych zdjęciach 28-letniego aktora! Każda zmiana wyglądu musi być bowiem uzgodniona z produkcją "Barw szczęścia". Fakt, że Szlachetka tak się zmienił, jego twarz prezentuje się zupełnie inaczej, nie pozostanie bez wpływu na Kacpra, który w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" nie będzie już tym samym bohaterem, którego pamiętamy. Zobacz ZDJĘCIA!

Metamorfoza Kacpra z "Barw szczęścia". Tak się zmieni Jakub Szlachetka w nowym sezonie po wakacjach

Metamorfozy aktorów z "Barw szczęścia" podczas wakacyjnej przerwy na planie nie należą do rzadkości! Ale każda zmiana wyglądu musi być konsultowana z produkcją serialu. Chodzi bowiem o kontynuowanie wątków bohaterów, o to, żeby nie było wpadek na ekranie w tym, jak wyglądają postacie. Ostatnio spektakularną przemianę przeszła Natalia Zambrzycka, której twarz zmieniła się nie do poznania. To zasługa makijażu czy Zambrzycka poprawiała w inny sposób urodę? Aktorka przyznała się do delikatnej korekty wyglądu.

Zupełnie inaczej wygląda też Kacper z "Barw szczęścia". Syn Malwiny od dłuższego czasu zapuszczał włosy, związywał je w kucyk albo też rozpuszczał luźno, żeby podkreślić ich naturalne podkręcenie. Ale to już przeszłość! Bo teraz Jakub Szlachetka pozbył się wszystkich włosów. 28-letni aktor ogolił się i teraz jego twarz wygląda zupełnie inaczej. Brak włosów sprawia, że większą uwagę można skupić na wyraźnych rysach Szlachetki, który oprócz występowania na ekranie jest także modelem i bierze też udział w sesjach zdjęciowych.

Oczywiście tak radykalna zmiana wyglądu Kacpra z "Barw szczęścia" nie pozostanie niezauważona w serialu! W jakich okolicznościach syn Malwiny przejdzie metamorfozę? To na razie pozostaje tajemnicą, ale na pewno w życiu Kacpra nadejdą rewolucyjne zmiany, które wpłyną także na jego przyszłość z ukochaną Hanią (Weronika Hoepfner).

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze