Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Przerażające zmiany u Kacpra! Tak zareaguje na propozycję Hani

2023-07-20 14:44

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Kacper (Jakub Szlachetka) źle zniesie rewolucję, jaka szykuje się w jego życiu! Syn Malwiny (Joanna Gleń) od lat zmaga się z objawami zespołu Aspergera, które często utrudniają mu kontakty z otoczeniem, przez co przerażają go nawet najmniejsze zmiany. Tak też będzie w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach kiedy do Kacpra dotrze, że nie będzie już mógł mieszkać z dziadkami w domu Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski). Dziewczyna Kacpra, Hania (Weronika Hoepfner), znajdzie rozwiązanie problemu, ale z tą propozycją wiąże się kolejny krok naprzód. Wiemy jak Kacper na to zareaguje!

Co dalej z Kacprem i Hanią w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Związek Kacpra i Hani w następnym sezonie "Barw szczęścia" jesienią zostanie wystawiony na poważną próbę! Poznana w internecie sympatyczna studentka, której Kacper udzielał korepetycji z fizyki, z pomocą Madzi (Natalia Sierzputowska) przeszła przemianę i dość szybko zdobyła serce jej chłopaka. Dość szybko Kacpra i Hanię połączyło wyjątkowe uczucie, które sprawiło, że zaczął się jeszcze bardziej otwierać. Madzia, która była jego pierwszą dziewczyną, zupełnie nie pasowała do Kacpra, ale z Hanią to zupełnie co innego.

Kolejnym sprawdzianem miłości tej pary będą wydarzenia z początku nowego sezonu "Barw szczęścia". A zacznie się od tego, że Małgorzata i Jerzy będą musieli wyprowadzić się z domu Basi (Sławomira Łozińska), gdy znajdzie się inny kupiec. Marczaków nie będzie stać na kupno domu, więc czeka ich przeprowadzka. Tak jak Kacpra, Malwinę i Emilkę (Jessica Frankiewicz).

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kacper nie będzie chciał mieszkać z dziadkami ani w mieszkaniu na osiedlu, ani w domku na działce, a już tym bardziej dzielić pokoju z Emilką. Wpadnie na pomysł, żeby wynająć własne mieszkanie. I właśnie z tego powodu między nim i Hanią dojdzie do konfliktu. Bo kiedy Kacper znajdzie sobie małą kawalerkę na wynajem, nie będzie brał pod uwagę wspólnego mieszkania z dziewczyną.

Urażona Hania w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach uzna,że Kacper wcale jej nie kocha, nie zależy mu na ich związku i przyszłości. Dzięki radom dziadka Jerzego chłopak wszystko odkręci tak, że przyjmie propozycję Hani, by razem zamieszkali. Ale czy będzie na to naprawdę gotowy i czy ich związek przetrwa? To się okaże w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2023.

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze