Barwy szczęścia

Nowy Kacper w Barwach szczęścia. Zaskakująca zmiana syna Malwiny – ZDJĘCIA

2023-06-08 22:49

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Kacper (Jakub Szlachetka) zmieni się nie do poznania i pokaże wszystkim, na co go stać. Szczególnie, swojej rodzinie, od której odetnie się po przymusowej wyprowadzce z domu wynajmowanego od Basi (Sławomira Łozińska). Ale to nie będzie jedyna zmiana, jaka zajdzie u Jabłońskiego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, gdyż w parze z charakterem pójdzie wygląd. Kacper przejdzie niezwykłą metamorfozę i już w niczym nie będzie siebie przypominał. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Szokująca przemiana Kacpra w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie będzie już taki sam

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Kacper zaskoczy wszystkich, ale najbardziej swoją rodzinę, od której postanowi się odciąć. To już pewne, że Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) nie będzie stać na zakup domu od Basi, który wdowa po Zenku (śp. Jan Pęczek) zdecyduje się sprzedać, aby spłacić jego córkę Justynę (Lidia Sadowa). Mimo iż, Grzelakowa da Zwoleńskiej prawo pierwokupu i zaoferuje dobrą cenę, to małżeństwo i tak nie będzie mieć funduszy na zakup tak dużej nieruchomości. Z tego względu Natalia (Maria Dejmek) i Malwina będą musiały się wcześniej wyprowadzić, a Kacprowi nie będzie uśmiechała się wersja wspólnego mieszkania z nowym partnerem matki i to jeszcze w pokoju z Emilką (Jessica Frankiewicz)! Dlatego 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej pójdzie na swoje tyle, że przez własny wkład!

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Jabłoński postanowi zamieszkać sam, ale za pieniądze matki. Tyle tylko, że Malwiny nie będzie stać na to, aby opłacić synowi mieszkanie, dlatego swoją pomoc zaoferują dziadkowie. Tym bardziej, że Kacper zacznie manipulować Brodzińską i przedstawiać takie argumenty, których sekretarka nie będzie w stanie podważyć. W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Jabłoński od razu pochwali się dobrymi wieściami Hani (Weronika Hoepfner), przez co dziewczyna pomyśli, że szuka on mieszkania pod ich kątem, ale grubo się przeliczy, bo Kacprowi nie będzie się nawet śniło, aby z nią mieszkać! Jednak, gdy ich związek zawiśnie na włosku, to przy wsparciu dziadka, zmieni zdanie!

Ale to nie będą jedyne zmiany, jakie zajdą u Kacpra w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach, gdyż poza charakterem inny będzie też wygląd! Jakub Szlachetka pochwalił się na swoim Instagramie swoją niezwykłą metamorfozą, która odjęła mu kilka lat. Aktor zdecydował się zdecydowanie ściąć swoje włosy, przez co w niczym nie przypomina już Kacpra, jakiego widzowie znają z "Barw szczęścia"! Jednak jego przemiana od razu przypadła wszystkim do gustu, w tym również fanom uwielbianego serialu TVP2, który na swoich mediach społecznościowych, na Instagramie i Facebooku również pochwalił się nowym Kacprem!

- Życie płynie swoim nurtem i nie zawsze aktualizacja materiałów na social mediach jest priorytetem. Dla mnie nigdy nie była. Ale wracam, bo podobno ten wizerunek odjął mi kilka lat. W ogóle świat mnie jakoś wyprzedził. 😅 - podpisał Jakub Szlachetka pod zdjęciami ze swojej metamorfozy.

- Na barwnym planie kręci się dziś na całego 🎬 A my wykorzystujemy chwilę przerwy, żeby przesłać Wam pozdrowienia od tego czarującego młodego człowieka 👋🏻 - czytamy w opisie pod zdjęciem odmienionego Kacpra.

- Kacper to wyjątkowy młodzieniec 🙂;

- Czarujący młody człowiek;

- Fajny chłopak, miło popatrzeć 🤗;

- Jakie to miłe spojrzenie tego Młodzieńca;

- Bardzo sympatyczny I dobrze gra;

- Kacperek super 😊;

- Zgadza się. Młody zdolny aktor. Rewelacyjnie gra swoją rolę.

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze