Barwy szczęścia

Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli – ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-27 9:16

Nowa czołówka "Barw szczęścia" nieco kazała na siebie poczekać, ale już w środę 27.09.2023 roku zmieni się na dobre! Dokładnie w 2848 odcinku widzowie zobaczą nowe otwarcie, gdzie oprócz dobrze znanych twarzy zobaczą te, które wcześniej się tam nie zmieściły, choć występowały w "Barwach szczęścia" od dłuższego czasu. Ale to nie wszystko, gdyż z nowej czołówki zniknie kilku bohaterów, ale nie tylko tych, którzy na zawsze pożegnali się z serialem! O kim mowa i jak zmieni się czołówka "Barw szczęścia"? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa czołówka "Barw szczęścia" - premiera w TVP2 w środę, 27.09.2023, o godz. 20.10

Nowa czołówka "Barw szczęścia" była kręcona na przełomie czerwca i lipca, o czym informowaliśmy jako pierwsi. Już wtedy zdradzaliśmy, że dojdzie w niej do wielu zmian, tyczących się nie tylko tych bohaterów, którzy bezpowrotnie pożegnali się z produkcją, ale również tych, którzy w obecnym sezonie wyjdą na pierwszy plan. I choć ich postacie występowały w "Barwach szczęścia" już wcześniej, to w nowych odcinkach ich wątki zostaną tak rozbudowane, że produkcja znalazła dla nich miejsce również w odświeżonej czołówce. Tym bardziej, że z otwarcia zniknęli również ci bohaterowie, którzy wciąż grają w serialu, ale ich losy zostały ograniczone! Zatem jak będzie wyglądać nowa czołówka "Barw szczęścia", którą widzowie zobaczą już od 2848 odcinka, emitowanego w środę 27.09.2023 roku?

Nową czołówkę "Barw szczęścia" niespodziewanie otworzy rodzina Sadowskich, a nie jak do tej pory Pyrków! Może dlatego, że z licznego grona zostali w niej już tylko Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak), gdyż Klara (Olga Jankowska) postanowiła odejść z serialu, zaś Patryk (Konrad Skolimowski) został przeniesiony do innego wątku. Dlatego Pyrkowie musieli ustąpić miejsca Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukaszowi (Michał Rolnicki), choć tak jak do tej pory na próżno szukać obok nich syna Ksawerego (Bartosz Gruchot) czy Paulinki (Lena Jastrzębska). A obok Huberta, córki Marysi (Nina Szumowska).

Następnie w nowej czołówce "Barw szczęścia" pojawi się Damian (Michał Lesień-Głowacki) z dziećmi - Luizą (Julia Zielińska) i Mirkiem (Oliwier Kozłowski), ale bez matki Bogusi (Halina Bednarz), ukochanej Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz) czy chłopaka córki Aro (Martin Bogdan). Oni zastąpili Sławkę (Ewelina Serafin), która wyleciała z czołówki mimo tego iż wciąż gra w serialu, a także jej córkę Jowitę (Magdalena Żak), która po załatwieniu Kornela (Jakub Bohosiewicz) wyleciała do Francji i póki co nic nie zapowiada jej powrotu.

Nowymi postaciami w czołówce są również kelnerki z "Feel Good" - Dominika (Karolina Chapko) i Renata (Anna Mrozowska), choć grają w serialu już od dawna, z partnerami - Sebastianem (Marek Krupski) i Marcinem Kodurem (Oskar Stoczyński). Następnie bez żadnych zmian pojawiają się Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski), a potem ich córki - Malwina (Joanna Gleń) i Natalia (Maria Dejmek), ale już z ukochanymi - Hermanem (Maciej Raniszewski) i Cezarym (Marcel Opaliński), a nie jak do tej pory same.

Kolejni w nowej czołówce są Stańscy, ale tak jak do tej pory bez adoptowanego synka Tadzia (Józio Trojanowski). Tyle, że Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) występują już bez Tomasza (śp. Kazimierz Mazur), który choć w serialu jeszcze żyje, to nie jest pokazywany, jak i Amelii (Stanisława Celińska), która wciąż występuje. Zamiast rodziców pojawia się jednak kochanka Bruna, Karolina (Marta Dąbrowska), która stanie na drodze szczęścia małżonków.

Później w czołówce "Barw szczęścia" widzimy Aldonę (Elżbieta Romanowska), Borysa (Jakub Wieczorek) i Aleksa (Hubert Wiatrowski), a to oznacza, że wypadli z niej Falkowscy i zmarły Stefan (śp. Krzysztof Kiersznowski), który odszedł także na ekranie. I choć Regina (Kamila Kamińska) wciąż się pojawia, to w czołówce nie znalazło się już dla niej miejsce, podobnie jak jej męża Franka (Mateusz Banasiuk), którego bardzo sporadycznie oglądaliśmy w poprzednich sezonach, ale pewnym jest, że będzie i w obecnym.

A zakończenie nowej czołówki "Barw szczęścia" bez zmian należy do Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski), ale już nie z Michaliną (Anna Pentz) i Witkiem (Witold Sosulski), którzy choć wciąż występują, to także zaczęli pojawiać się na ekranie rzadziej tylko z pozostałymi chłopakami Zbrowskiej. Obok dawnej pary pojawiają się również Patryk, Justin (Jaser Sołtysiewicz) i Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), a więc byli ukochani kosmetyczki, jak również jej obecny partner.

A to oznacza, że do nowej czołówki "Barw szczęścia" nie zmieścili się już dziennikarze z "Szoku" - Weronika (Maria Świłpa) i Błażej Modrzycki (Piotr Ligenza), którzy byli obecni w tym czasie na planie i brali udział w zdjęciach. I mimo iż, ich losy również wybiją się na główny plan, to na otwarciu ich nie zobaczymy...

Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Listen on Spreaker.
Najnowsze