Barwy szczęścia

Nowa czołówka Barw szczęścia. Hubert tylko z Marysią, a Kasia z Łukaszem. Kto wyleci? - ZDJĘCIA

Wszystko wskazuje na to, że na planie "Barw szczęścia" właśnie powstaje nowa czołówka serialu! Jeżeli produkcja pójdzie za ciosem wielkim zmian w rodzinach Pyrków i Grzelaków, zobaczymy to na wstępie każdego odcinka. Zapowiada się na to, że z nowej czołówki "Barw szczęścia" wyleci Klara, bo Olga Jankowska pożegnała się z serią, a jej bohaterka wyleciała do USA. Prawdopodobnie Hubert (Marek Molak) będzie witał widzów tylko z córką Marysią (Nina Szumowska). Kasia nadal będzie z Łukaszem (Michał Rolnicki), ale nie wiadomo, kto pojawi się u boku Agaty (Natalia Zambrzycka)... Kogo jeszcze zabraknie w nowej czołówce? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączy, a kogo w niej zabraknie?

Na planie "Barw szczęścia" zapanowała ogólna wesołość. Głównie za sprawą zmian w rodzinie Pyrków, gdzie miejsce Klary zajmie u boku Huberta Asia (Anna Gzyra). Żona Pyrki na pewno nie wróci już do serialu, więc zapewne zabraknie jej w nowej czołówce serii. Jak widać na ZDJĘCIACH z planu serialu Hubert często pozuje z Marysią i to zapewne ona będzie witać widzów, zamiast mamy. Jakie jeszcze zmiany mogą nas czekać w nowej czołówce sagi rodu Pyrków i Grzelaków?

Z "Barw szczęścia" praktycznie zniknęli Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk). Ona jeszcze czasem się pojawia, ale dzielnego strażaka nie widzieliśmy już od wielu miesięcy. Czy zabraknie ich także w nowej czołówce, co tylko potwierdzi, że wątek tego małżeństwa wygasa?

Niestety nigdy już nie pojawi się w "Barwach szczęścia" Stefan Górka. Grający go wspaniały aktor, Krzysztof Kiersznowski umarł, a jego piękna postać została uśmiercona. Ale córka Stefana Kasia nadal będzie reprezentować tatę ze swoim wiernym mężem Łukaszem. 

Spore zamieszanie może także zadziać się wśród młodej reprezentacji bohaterów "Barw szczęścia" w czołówce. Agata nie jest już z Patrykiem (Konrad Skolimowski), więc raczej nie będą firmowali obok Huberta i Klary swojego pokolenia. A może Pyrka i Jezierski jeszcze się zejdą? Zobacz, jak kręcone są ujęcia do nowej czołówki w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Agata będzie miała nową siostrę! Zapomni o Iwonie i Klarze? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze