Barwy szczęścia

Metamorfoza Patryka z Barw szczęścia! Jezierski będzie nie do poznania w kolejnym sezonie dzięki nowym włosom - ZDJĘCIA

2023-06-28 10:22

Patryk (Konrad Skolimowski) postawi na nowy wygląd w kolejnym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Jezierski podoba się kobietom, nie może narzekać na brak zainteresowania, ale mimo to, postanowi zaprezentować się w innym wydaniu. Widzowie "Barw szczęścia" zobaczą odmienionego Patryka w nowej fryzurze. Czy za zamianą wyglądu pójdą także ważne wybory życiowe? Jezierski nie mógł liczyć na szczęście w miłości w minionym sezonie "Barw szczęścia", ale może nowy wygląd zwiastuje początek czegoś wielkiego? Sprawdź, co już wiadomo!

Nowy wygląd Patryka w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 zwiastunem zmian?

Patryk zaprezentuje się w nowej fryzurze w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Na Instagramie Jaspera Sołtysiewicza pojawiło się nagranie z planu serialu, gdzie widać odmienionego Jezierskiego. Chociaż nie da się ukryć, że Patryk podoba się kobietom i nie może narzekać na brak powodzenia, postanowił dokonać metamorfozy. Chodzi o jego bujną czuprynę, która zazwyczaj była krócej przycięta, a teraz chłopak zaprezentował się w dłuższych i wydaje się, że jaśniejszych włosach. Nieduża zmiana robi wrażenie, a Jezierski wygląda jak odmieniony! Czy za tą metamorfozą pojawi się także rewolucja w życiu byłego narzeczonego Adaty (Natalia Zambrzycka)?

Nie da się ukryć, że Jezierski wiele przeszedł. Jego wieloletni związek z Pyrką przeszedł do historii, chociaż widzowie "Barw szczęścia" życzyliby sobie ich powrotu. Patryk związał się z piękną Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), o którą bywała zazdrosna Agata. Niestety ze związku z Oliwką nic nie wyszło i okazało się, że traktowała syna Sławki (Ewelina Serafin) jak plaster na ranę po zdradzie Kajtka (Jakub Dmochowski). Od tamtej pory chłopak jest sam, zajął się osobistym rozwojem i pracą jako nauczyciel w szkole. Właśnie tam nie dawała mu spokoju pewna uczennica, która się w nim zakochała! Ewelina (Amelia Listwoń) posuwała się do różnych sztuczek, by "zdobyć" nauczyciela, ale on oczywiście zachowywał stosowny dystans. 

Co wydarzy się u Patryka w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Czy za zmianą wyglądu Patryka idzie także rewolucja w życiu? Oby, bo ostatnio Jezierski nie ma szczęścia w znalezieniu miłości i większość czasu skupiał się na pomocy siostrze. Jowita (Magdalena Żak) wreszcie wyszła z aresztu, ale zaczęła zachowywać się dziwnie, a cała sprawa jeszcze się nie skończyła... Możliwe, że Jezierski nadal będzie miał kłopoty z siostrą, a i Sławka na pewno da mu popalić. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze