Barwy szczęścia

Beata w Barwach szczęścia będzie knuła razem z Kujawiak przeciwko Gabrysi! Pójdzie o Darka?

W "Barwach szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) i Darek (Andrzej Niemyt) znów bardzo się do siebie zbliżą. Niedzielska będzie żyła poszukiwaniami oszusta Jack'a (Paweł Peterman), a Janicki będzie starał się ją chronić. Gabrysia zaaferowana nowym tropem w sprawie fałszywego narzeczonego przedłuży sobie urlop zdrowotny i poinformuje zastępującą ją Kujawiak (Karina Seweryn), że jeszcze "musi odpocząć". Ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" w sprawy Gabrysi wmiesza się też Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) i zacznie podburzać Dorotę przeciwko dyrektorce! Dlaczego? Czyżby wyszła na jaw zazdrość Saganowskiej o Darka?

Barwy szczęścia. Beata zacznie spiskować z Kujawiak przeciwko Gabrysi! Pójdzie o Darka?

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia pojawi się w szkole tylko po to, aby poinformować zastępującą ją Kujawiak, że potrzebuje jeszcze więcej czasu, aby wrócić do zdrowia. Świadkiem tej rozmowy będzie Beata, która szybko uzna, że "Niedzielska "coś kręci" i postanowi włączyć się w sprawy. Saganowska najpierw uda troskliwą koleżankę, chętną do pomocy chorej Gabrysi, ale szybko prawda wyjdzie na jaw!  

- Może wpadnę po lekcjach? Zrobię zakupy albo przyniosę jakieś leki na migrenę? - zaproponuje przymilnie Beata Gabrysi - cytuje portal swiatseriali.interia.pl. Niedzielska podziękuje koleżance za troskę i doda, że nie ma ochoty nikogo widzieć.

- Muszę się rozłączyć, bo głowa mi tak pęka, że nie jestem w stanie rozmawiać. Zobaczymy się w pracy, jak już dojdę do siebie - Gabrysia zakończy rozmowę.

Krótko po tej rozmowie Beata w "Barwach szczęścia" Beata zjawi się w gabinecie Kujawiak. I jasno da do zrozumienia, że jej zdaniem Gabrysia oszukuje!

- Mam wrażenie, że ta migrena to zwykła wymówka! Słyszałam ruch uliczny - stwierdzi Beata.

- Po co by nas wprowadzała w błąd? - zdziwi się Kujawiak.

- Może nie jest jeszcze gotowa na powrót do pracy, ale wstydzi się do tego przyznać... - podpowie Beata.

- Też czuję, że nadal sobie nie radzi. Oby to nie skończyło się jakąś tragedią... -  odpowie Dorota.

Jak pamiętamy Beata w "Barwach szczęścia" kiedyś miała nadzieję na związek z Darkiem. Ale Janicki jasno dał jej do zrozumienia, że jest gejem i nic z tego nie będzie. Tymczasem w nowych odcinkach po wakacjach nie będzie odstępował Gabrysi na krok. Czy Beata zemści się na rywalce spiskując z Kujawiak?

Nie przegap: Kiedy nowy sezon Barw szczęścia? Znamy datę emisji 2826 odcinka

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze