Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Darek przestanie być gejem i wróci do Gabrysi?! Wynagrodzi jej złamane serce, nawet Władek go nie powstrzyma – ZDJĘCIA

Szok w "Barwach szczęścia" po wakacjach! Wiele wskazuje na to, że Darek (Andrzej Niemyt) może się nawrócić i przestanie być gejem! Wszystko z powodu Gabrysi (Marta Juras), o którą Janicki zacznie być zwyczajnie zazdrosny! W nowym sezonie "Barw szczęścia" Darek obieca nawet swojej byłej dziewczynie, że wynagrodzi jej wszystkie krzywdy, jakie jej kiedyś uczynił. Wygląda na to, że nawet Władek (Przemysław Stippa) spóźni się i nic już nie wskóra swoim powrotem do Polski. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Darek przestanie być gejem i rzuci Władka dla Gabrysi?!

Gabrysia w "Barwach szczęścia" po wakacjach znów zacznie się udzielać na portalach randkowych. Taki będzie miała pomysł Niedzielska, aby dopaść amerykańskiego żołnierza, który w poprzednim sezonie ją oszukał. Jack udawał wielką miłość, chciał się z Gabrysią żenić, ale ostatecznie ją okradł i okazało się, że od początku kłamał. Niedzielska bardzo przeżyła ten dramat, było z nią tak źle, że na jakiś czas wycofała się z pracy w szkole. Cały czas był przy niej Darek, który karmił, pocieszał i przytulał. I właśnie ten wątek mocno się rozwinie w nowych odcinkach! 

Kiedy Darek usłyszy od Gabrysi w "Barwach szczęścia", że ona znów umawia się na randki z internetu, zrobi się piekielnie zazdrosny! Wprawdzie ona będzie chciała w ten sposób dopaść oszusta, ale Janicki zacznie się obawiać, że znów się zakocha. Czy Darek powstrzyma ten proces i ostatecznie wynagrodzi ukochanej stare krzywdy?

- Nie powinnaś iść sama na to spotkanie - tak wg cytatów z portalu swiatseriali.interia.pl Darek spróbuje nie dopuścić do randki Gabrysi.

- Umówiłam się z tym albo z tą Kolorado w miejscu publicznym. Nic mi się nie stanie - stwierdzi Niedzielska i doda, że nie podejrzewa, aby ktoś chciał ją porwać.

 - Sytuacja jest niejasna. A jeśli ten ktoś został nasłany przez Jacka? I ma za zadanie cię zastraszyć i uciszyć? - Darek tak łatwo się nie podda. - A może to... Jack? Jeśli to on, nie masz pojęcia, co się wydarzy - doda po chwili milczenia.

Gabrysia w "Barwach szczęścia" po tych słowach byłego narzeczonego zacznie mieć wątpliwości, czy iść na spotkanie z nieznajomym. Darek poczuje, że odzyskuje kontrolę nad sytuacją i zrobi wszystko, aby być przy niej w każdej sekundzie. 

- Kolorado, kimkolwiek jest, to w tej chwili mój jedyny trop - zastanowi się Gabrysia.

- Nie rezygnuj. Po prostu pozwól mi iść ze sobą - Darek będzie gotów na wszystko, aby nie wypuścić ukochanej z rąk.

Ostatecznie Gabrysia w "Barwach szczęścia" domyśli się, że Darek martwi się o nią, bo coś do niej czuje! Niedzielska, po przeprowadzce do Darka także zaczęła sobie przypominać piękne chwile z Janickim. 

- Ja już chyba nie zaufam żadnemu mężczyźnie - wyzna w końcu Gabrysia Darkowi.

- Popełniłaś błąd, ale to już przeszłość. Wszystko co najlepsze, jeszcze przed tobą - uśmiechnie się Janicki. A następnie Darek oświadczy dawnej ukochanej, chciałby wynagrodzić jej to, że kiedyś ją porzucił!

Takie pomysły i deklaracje dawnych kochanków w "Barwach szczęścia" muszą mieć dalsze konsekwencje. I choć wiadomo już, że do Polski wróci Władek, wydaje się, że Cieślak mocno się spóźni. Bo możliwe, że Darek z miłości do Gabrysi zapomni, że kiedyś był gejem...

Nie przegap: Barwy szczęścia. Ostateczne zwycięstwo Natalii nad Sofią! Da córce imię swojej rywalki? Wszystko wydało się na Instagramie Marii Dejmek - ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze