Barwy szczęścia

Barwy szczęścia znikają z ramówki! Jeden odcinek mniej w tygodniu

2024-04-15 22:27

Mamy złe wieści dla wszystkich fanów "Barw szczęścia"! W środę 1.05.2024 roku o stałej porze TVP2 nie pokaże 2994 odcinka ich ulubionego serialu, gdyż stacja zdecydowała się na nagłą zmianę w ramówce. I w efekcie nie znalazło się w niej miejsce dla "Barw szczęścia", ale także i innych hitów stacji jak "Na dobre i na złe" czy "Na sygnale". Skąd ta zmiana, skoro konkurencyjny TVN pokaże w tym czasie premierowy odcinek "Na Wspólnej"? Otóż TVP2 miało ku temu ważny powód! Jaki i przede wszystkim kiedy znów będzie można zobaczyć premierowe odcinki uwielbianych seriali? Koniecznie poznaj szczegóły!

Dlaczego nie ma 2994 odcinka "Barw szczęścia" w środę 1.05.2024 roku o 20.10 w TVP2?

Widzowie "Barw szczęścia" będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż TVP2 nie pokaże nowego 2994 odcinka ich ulubionego serialu w środę 1.05.2024 roku o 20.10 na swojej antenie! A co więcej, tego dnia zabraknie także innych medycznych szlagierów stacji jak "Na dobre i na złe" czy "Na sygnale". Wszystko przez to, że TVP2 zdecydowała się na nagłą zmianę w ramówce, w efekcie której nie znalazło się miejsce dla aż trzech hitowych seriali. Ale skąd ta decyzja, skoro konkurencyjna stacja TVN nie zdecydowała się na podobny krok i normalnie pokaże w tym samym czasie premierowy odcinek "Na Wspólnej? Otóż TVP2 miało ku temu ważny powód! Zatem, czemu zabraknie uwielbianych "Barw szczęścia" i przede wszystkim, kiedy wrócą do emisji?

TVP2 nie pokaże 2994 odcinka "Barw szczęścia" już na początku maja, a dokładniej w środę 1.05.2024 roku o 20.10 na swojej antenie z racji Święta Pracy! Tego dnia stacja zdecydowała się zmienić swoją ramówkę, w efekcie czego nie znalazła miejsca, ani dla "Barw szczęścia", ani dla późniejszych medycznych seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale", które musiały ustąpić miejsca filmowi sensacyjnemu. "Spectre" rozpocznie się o godzinie 20.00, a więc w normalnym czasie emisji "Barw szczęścia" i potrwa aż 2,5 godziny, przez co wypchnie z ramówki także medyczne szlagiery stacji. Ale na szczęście w przypadku "Barw szczęścia" czy "Na sygnale" wcale nie na długo!

Wszystkich fanów "Barw szczęścia" uspokajamy, gdyż premierowy 2994 odcinek ich ulubionego serialu TVP2 pokaże już w czwartek 2.05.2024 roku o stałej porze! Podobnie z resztą jak "Na sygnale", ale w odróżnieniu od "Na dobre i na złe", na którego emisję fani będą musieli poczekać do kolejnego tygodnia! Jednak "Barwy szczęścia" wrócą do normalnej emisji już kolejnego dnia i co najważniejsze nie wypadną z ramówki, w czasie kolejnego Święta Konstytucji 3 Maja, gdyż tego dnia stacja już normalnie wyemituje premierowy 3795 odcinek hitowego serialu! Zatem produkcja zniknie jedynie na dzień, ale jak zawsze już wcześniej będzie dostępna na platformie vod.tvp.pl. Jednak za dostęp do niej będzie trzeba zapłacić. A jak ktoś nie będzie chciał tego uczynić, to pozostanie mu czekać! A my już zdradzamy, ze warto, gdyż w 2994 odcinku "Barw szczęścia" nie zabraknie emocji! Szczególnie w wątku Żabci (Hanna Klepacka) i (Alessadro Curti) czy Kasi (Katarzyna Glinka) i jej biologicznego ojca Czesława (Marian Jaskulski)!

Barwy szczęścia. Napadnięta Kujawiak obciążyła zeznaniami niewinnego człowieka! Żona Omara wzbudzi wątpliwości Doroty
Listen on Spreaker.
Najnowsze