Barwy szczęścia. Tajemnica Aldony pilnie strzeżona. Elżbieta Romanowska każe milczeć na planie nowego sezonu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Tajemnica Aldony pilnie strzeżona. Elżbieta Romanowska każe milczeć na planie nowego sezonu

Barwy szczęścia. Tajemnica Aldony pilnie strzeżona. Elżbieta Romanowska każe milczeć na planie nowego sezonu

2022-06-16 10:01

Aldona (Elżbieta Romanowska) w nowym sezonie "Barw szczęścia" będzie miała swoje tajemnice. Wiadomo już, że mąż Borys (Jakub Wieczorek) nadal będzie nalegał na dziecko, którego tak pragnie. Ciąża stanie pod znakiem zapytania, bo priorytety Grzelakowej zmienią się nie do poznania! W nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" wybierze mocno imprezowe życie z paczką nowych znajomych, a nie dom i rodzinę. Elżbieta Romanowska pokazała wymowne zdjęcie, na którym każe milczeć. Kobieta ewidentnie będzie miała coś do ukrycia.

Sekret Aldony w nowym sezonie "Barw szczęścia". Elżbieta Romanowska nie może o tym mówić 

Nowy sezon "Barw szczęścia" przyniesie duże zmiany w życiu Grzelaków. Aldona już w poprzednich odcinkach postanowiła, że chce się realizować i skończyć studia. To spotkało się z wielkim zdziwieniem Borysa, który marzy o dziecku i odkąd zobaczył synka Franka (Mateusz Banasiuk), z miejsca zapragnął stać się ojcem. Propozycja i przekonywanie Aldony na niewiele się zdało, bo kobieta widzi dla siebie zupełnie inną ścieżkę. Podjęła studia z zakresu rolnictwa i tak chce się realizować.

Elżbieta Romanowska pracuje na planie "Barw szczęścia" nad kolejnymi ujęciami serialu, które widzowie zobaczą dopiero we wrześniu 2022. Aktorka dodała wymowne zdjęcie, gdzie zakrywa usta palcem i jasno daje do zrozumienia, że skrywa jakiś sekret. Gest serialowej Aldony daje do myślenia. Czyżby bohaterka wpakowała się w takie kłopoty, że ciężko będzie się z nich wykaraskać?

Przeczytaj: Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Aldona zacznie jeszcze bardziej szaleć i robić coraz więcej głupot. Zainspiruje się imprezowym życiem znajomych ze studiów i też zapragnie poczuć się jak oni. Da się namówić na spróbowanie zioła, ale to skończy się naprawdę źle! Policja zainteresuje się wyczynami Grzelakowej, która wpadnie w wir imprezowania. Funkcjonariusze zgarną ją do aresztu, kiedy będzie pod wpływem narkotyków! Kobieta wyląduje za kratami i przestanie być zabawnie. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość w zaawansowanej ciąży?! To zdjęcie Adriany Kalskiej zelektryzowało fanów. Co na to Mikołaj Roznerski? - ZDJĘCIA

Borys nie pozna własnej żony w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2022. Kiedyś dobra, pracowita, ciepła Aldona zmieni się w imprezowiczkę bez granic! Grzelakowa udowodni, że widocznie jeszcze się nie wyszalała i potrzebuje wolności. O dziecko nie będzie mowy, a cała sytuacja może się odbić na jej małżeństwie. Zdjęcie Elżbiety Romanowskiej z planu "Barw szczęścia", gdzie wskazuje na milczenie może oznaczać, że jej bohaterka wpędzi się w bardzo poważne kłopoty, o których Romanowska nie może póki co mówić. 

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze