Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Bożeny i Bruna! To Zaborski ich tak urządzi? - ZDJĘCIA

2023-02-03 10:29

Już niebawem w "Barwach szczęścia" dojdzie do wstrząsających scen! Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) padną ofiarami straszliwego wypadku, w efekcie czego oboje wylądują w szpitalu, gdzie przy ich łóżkach czuwać będzie Karolina (Marta Dąbrowska). W tym samym czasie w "Barwach szczęścia" z więzienia wyjdzie Zaborski (Wojciech Solarz), który w chwili zatrzymania obiecał zemstę nie tylko swojej kochance, ale również i Stańskim. Tuż po wyjściu z aresztu Rafał dorwie Karolinę i wiele wskazuje na to, że następni w kolejce będą właśnie Bożena i Bruno, których wypadek raczej nie okaże się nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności.... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rafał Zaborski wyjdzie z więzienia w "Barwach szczęścia" zacznie się mścić! Załatwi nie tylko Karolinę i doprowadzi do wypadku Stańskich?

Pewnym jest, że już niedługo w "Barwach szczęścia" Zaborski wyjdzie na wolność i wcieli w życie swój plan zemsty! Rafał nie będzie mógł darować Karolinie i Stańskim, że kolejny raz poszedł na samo dno sam i postanowi się za to słono odpłacić. Przypomnijmy, że w momencie zatrzymania Zaborski próbował pociągnąć za sobą swoją kochankę, przekonując Kodura (Oskar Stoczyński), że brała ona udział w każdej machloi w hotelu, jednak oficjalnie inspektor nic jej nie udowodnił. Co więcej, Rafał starał się wkopać również Stańskich, twierdząc, iż Bożena celowo chciała go zabić na moście, na którym sam na nią napadł, z kolei w przypadku Bruna chciał udowodnić łapówkarstwo i oszukanie wymiaru sprawiedliwości, ale również i to mu się nie udało! Zaborski trafił do więzienia w "Barwach szczęścia" za porwanie Tadzia (Józio Trojanowski), okradnięcie Stańskich, przejęcie podstępem ich hotelu i celowe działanie na jego szkodę, ale dla niego to będzie wciąż za mało...

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Rafał wyjdzie z więzienia i zacznie się mścić na wszystkich, którzy go tam wpakowali. Oczywiście, w pierwszej kolejności weźmie się za Karolinę, która wydała go policji i pomogła zastawić na niego pułapkę, wykorzystując do tego ich syna Dobromira. Recepcjonistka tak dobrze zagrała chorobę syna, że Zaborski wyszedł z kryjówki i zjawił się w szpitalu, gdzie już czekał na niego Kodur z obstawą. Jak pokazała Marta Dąbrowska na swojej relacji na Instagramie Rafał po odzyskaniu wolności jej nie odpuści i tak jak zapowiedział słono się na niej zemści. Zaborski doprowadzi kochankę do łez, ale to będzie nic w porównaniu do tego, co przygotuje dla Stańskich, aby ostatecznie ich załatwić!

Już niebawem w "Barwach szczęścia" dojdzie do przerażającego wypadku Stańskich, w efekcie którego Bożena i Bruno trafią do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy, co także zdradziła Marta Dąbrowska na swojej relacji na Instargamie. Karolina będzie czuwała przy łóżkach swoich przyjaciół, w związku z czym można przypuszczać, że do ich tragedii przyczyni się nie kto inny jak Zaborski, a ich wypadek wcale nie będzie nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności. Wszystko przez to, że Rafał w "Barwach szczęścia" otwarcie zapowiadał, że planuje pomścić również Stańskich, w związku z czym najpewniej to on położy rękę na kraksie Bożeny i Bruna. Na szczęście, rodzice Tadzia przeżyją, ale tragiczne wydarzenie z pewnością zapamiętają do końca życia...

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze