Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Prostytutka Sonia i Mateuszek wrócą do Dominiki i Sebastiana na święta! Nawet Eliza ucieszy się z ich obecności - ZDJĘCIA

2022-12-06 12:42

Rodzina Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski) w "Barwach szczęścia" w święta znów się powiększy! Narzeczeni spędzą uroczysty czas w gronie Elizy (Danuta Kowalska), która nie dość, że w końcu w pełni zaakceptuje wybrankę syna, to jeszcze z radością powita w ich domu prostytutkę Sonię (Weronika Nockowska) i Mateuszka (Filip Kawalerowicz), których nie widziała u boku swojej przyszłej synowej. Jednak w Wigilię w "Barwach szczęścia" wszystkie troski Elizy pójdą na bok, dzięki czemu wspólne święta Dominiki i Sebastiana będą naprawdę wyjątkowe! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

Prostytutka Sonia znów w życiu Dominiki i Sebastiana w "Barwach szczęścia"! Zaskakująca reakcja matki Kowalskiego!

To będą wyjątkowe święta Dominiki i Sebastiana w "Barwach szczęścia"! Narzeczeni w końcu wyjaśnią sobie wszelkie nieporozumienia, jakie wniknęły wraz z pojawieniem się prostytutki Soni, a zarazem dawnego życia Dominiki z czasów, gdy sama była dziewczyną do towarzystwa. Przypomnijmy, że właśnie ten aspekt sprawił, że pierwszy ślub Dominiki i Sebastiana nie doszedł do skutku, gdy wyszło na jaw, że kelnerka rozbierała się przed Klemensem (Sebastian Perdek), a więc jednym z gości, przez co Eliza nie chciała takiej kobiety dla swojego syna. Na szczęście, niedoszli małżonkowie zeszli się, dali sobie jeszcze jedną szansę, znów się zaręczyli, ale przeszłość Dominiki wróciła jak bumerang w "Barwach szczęścia" i to znów, jak zaczęło im się układać!

Nagłe pojawienie się Soni w "Barwach szczęścia" sprawiło, że związek Dominiki i Sebastiana znów znalazł się pod dużym znakiem zapytania, gdyż kelnerka długo ukrywała prawdę przed swoim narzeczonym, który zaczął myśleć, że ukochana wróciła do dawnego zawodu i go zdradza. Na szczęście, Dominice udało się wszystko wytłumaczyć Sebastianowi, którzy wspólnie postanowili pomóc prostytutce wyrwać się z półświatka. Narzeczeni pomogli Soni w opiece nad Mateuszkiem, a także znaleźli im ośrodek, w którym mogli zacząć nowe życie, choć w międzyczasie mocno zdążyli się z nimi zżyć. Do tego stopnia, że w nowych odcinkach "Barw szczęścia" postanowią zorganizować rodzinne święta, na które zaproszą nie tylko Elizę, ale i Sonię z Mateuszkiem!

Oczywiście, Sonia i Mateuszek przyjmą zaproszenie Dominiki i Sebastiana w "Barwach szczęścia" i zjawią się u nich na Wigilii. Była prostytutka i jej synek włączą się w świąteczne przygotowania, które Mateuszkowi spodobają się tak bardzo, że udekoruje nie tylko choinkę, ale i Kowalskiego! Narzeczeni ogromnie ucieszą się z ich obecności, ale będą zastanawiać się jak na ich obecność zareaguje Eliza, której niespecjalnie podobało się, że tacy ludzie znów kręcą się wokół Dominiki. Trudno się dziwić, w końcu sama była świadkiem jak w ramach zemsty alfons Wolny (Kamil Przystał) wjechał w wózek Sebastiana i doprowadził do przeraźliwego wypadku, z którego na szczęście Kowalski wyszedł cało! Jednak w święta w "Barwach szczęścia" Elizie już nie będzie przeszkadzała obecność Soni i Mateuszka, a co więcej matka Kowalskiego nawet się z niej ucieszy, dzięki czemu zaakceptuje już nie tylko Dominikę, ale i jej znajomych!

- Naprawdę mamo wyglądasz pięknie - przywita ją Dominika.

- Ojejku skarbie zawsze mogę na ciebie liczyć - ucieszy się Eliza, wtulając się w przyszłą synową, po czym przywita się z synem i stanie jak wryta na widok choinki, udekorowanej przez Mateuszka - Jejku, jaka piękna choinka

- Super jest prawda? - ucieszy się Mateuszek.

- Super - potwierdzi Eliza.

- Ale to jeszcze nie wszystko. Zobaczcie jak mnie udekorował - doda Sebastian, prezentując swój świąteczny garnitur.

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze