Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2690: Sebastian oskarży Dominikę o zdradę! To Renata ją wsypie – ZDJĘCIA

2022-11-03 11:54

W 2690 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 3.11.2022 o 20.10 w TVP2) Sebastian (Marek Krupski) już nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Dominika (Karolina Chapko) go zdradza! Kowalski nakryje narzeczoną na kolejnym kłamstwie, a na domiar złego jego podejrzenia potwierdzi jeszcze Renata (Ania Mrozowska), niewtajemniczona w sekret kelnerki. W 2690 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian będzie pewny, że Dominika wróciła do prostytucji i ucieka z pracy na seks z kochankami! Kowalski postanowi rozmówić się z narzeczoną i wprost oskarży ją o zdradę! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2690 - czwartek, 3.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2690 odcinku "Barw szczęścia" Dominika ciągle nie przyzna się Sebastianowi, że za jego plecami kontaktuje się i spotyka z prostytutką Sonią (Weronika Nockowska), którą próbuje wyciągnąć z półświatka. Co więcej, kelnerka nie powie o tym również Renacie, a gdy Sonia poprosi ją o pomoc, to Dominika okłamie nie tylko Sebastiana, ale także i ją, nie podejrzewając, iż jej ukochany zaczyna się domyślać, że go oszukuje! W 2690 odcinku "Barw szczęścia" Dominika urwie się wcześniej z pracy pod pretekstem spotkania z Sebastianem, choć ukochanemu napisze właśnie, że musi dłużej zostać w "Feel Good". Oczywiście, Kowalski nie uwierzy już w żadne jej słowo i postanowi osobiście sprawdzić, czy Dominika rzeczywiście jest w pracy i tu pojawi się problem...

Widok Sebastiana w Feel Good" w 2690 odcinku "Barw szczęścia" zszokuje Renatę, która była przekonana, że to właśnie do niego poleciała Dominika. Kelnerka na chwilę się zapomni, przez co wsypie przyjaciółkę przed jej narzeczonym i utwierdzi Kowalskiego w tym, że Dominika wróciła do prostytucji i zdradza go na prawo i lewo!

- A ty nie na randce z Dominiką? - wypali Renata.

- A powinienem być na randce z Dominiką? - zdziwi się Sebastian. - Myślałam, że dlatego wcześniej wyszła - wyjaśni kelnerka.

- Co powiedziała ci, że mamy randkę? - zainteresuje się.

Dopiero wtedy w 2690 odcinku "Barw szczęścia" Renata zorientuje się, że Dominika wcale nie umówiła się z Sebastianem, a ona właśnie go przed nim wsypała! Oczywiście, kelnerka szybko spróbuje zbić Kowalskiego z tropu i przekonać go, że z pewnością ona coś przekręciła, ale Sebastian będzie robił dobrą minę do złej gry.

- Nie, właściwie nic takiego nie powiedziała. Ja po prostu założyłam, że jeżeli wyszła, to na pewno do ciebie - przyzna Renata.

- Ale co ci dokładnie powiedziała? - dopyta Sebastian.

- W sumie poza tym, że wychodzi to nic, a ja nie dopytywałam. Słuchaj Sebastian, nie przejmuj się mną w ogóle. Na pewno coś pomieszałam. Raz ty jej robisz niespodziankę, raz ona tobie. Ja w to nie wnikam, jestem neutralna jak Szwajcaria - wyjaśni mu.

Chwilę później w 2690 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian ponownie skontaktuje się z Dominiką, ale jej telefon nie będzie odpowiadał. Zirytowany Kowalski nagra jej się na skrzynkę, pewny tego, że ukochana go zdradza!

- Niespodzianka kochanie? Ciekawy jestem jaka to niespodzianka - skwituje Sebastian.

W 2690 odcinku "Barw szczęścia" Dominika w końcu wróci do domu i będzie zachowywała się jak gdyby nic się nie stało. Jej postawa jeszcze bardziej zdenerwuje Sebastiana, który postawi ostro rozmówić się z narzeczoną! Kowalski wypyta ją jak na spowiedzi, gdzie była, a gdy usłyszy kolejne kłamstwo, to wpadnie w szał...

- Gdzie byłaś? - zapyta stanowczo.

- W pracy, pisałam ci - okłamie go Dominika.

- Nie było cię w pracy. Byłem tam. Najpierw dzwoniłem 10 razy, nie odbierałaś. Potem miałaś wyłączony telefon - udaremni jej oszustwo.

- No tak zapomniałam, przecież rozładowała mi się komórka - odpowie głupkowato.

- Pytałem, gdzie byłaś!? - krzyknie jeszcze bardziej zdenerwowany.

- Jesteś zły? Nie rozumiem? - zaniepokoi się.

Wtedy w 2690 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian pokaże Dominice stronę z ofertami erotycznymi, które ostatnio przeglądała na jej komputerze i otwarcie oskarży narzeczoną o zdradę! Kelnerka będzie załamana jego oskarżeniami, ale Kowalski nie będzie zamierzał odpuszczać, póki nie pozna prawdy!

- Może to ci rozjaśni umysł? - stwierdzi, po czym Dominika spojrzy na laptop - Umawiasz się z kimś na seks? - zapyta Kowalski.

- To jest kompletnie nie tak - oświadczy Dominika.

- A jak? Pytam! - krzyknie, ale już nie usłyszy odpowiedzi.

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze