Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wspólne święta Żabci i Vincenzo zagrożone! Nieoczekiwana wizyta skomplikuje wszystko - ZDJĘCIA

2023-08-18 12:38

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Żabcia (Hanna Klepacka) postanowi spędzić Święta Bożego Narodzenia tylko z Vincenzem (Alessandro Curti). Ania ogromnie będzie chciała pokazać Sycylijczykowi polskie tradycje, ale wtedy wszystko stanie pod znakiem zapytania. Wszystko przez to, że w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w "Feel Good" pojawią się kontrolerki z Urzędu Skarbowego, a Vincenzo wpadnie w poważne kłopoty! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Żabcia i Vincenzo nie spędzą razem świąt w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Sycylijczyk znajdzie się w tarapatach

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Żabcia i Vincenzo postanowią spędzić Święta Bożego Narodzenia w skromnym 2-osobym gronie. A to dlatego, że Ania ogromnie będzie chciała zarazić Sycylijczyka magią polskich świąt i przekazać mu wszystkie rodzime tradycje. Szczególnie, że w trakcie związku z Ryśkiem (Sebastian Stankiewicz) nie miała takiej możliwości. Tyle tylko, że w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wszystko stanie pod znakiem zapytania z powodu niezapowiedzianej wizyty skarbówki w "Feel Good". Tym bardziej, że początkowo Mariola (Jadwiga Wianecka) i Wanda (Beata Fido) nie przyznają się, kim tak naprawdę są, tylko zaczną wyciągać od właściciela i kelnerki cenne informacje o działalności kultowego lokalu!

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach kontrolerki będzie szczególnie interesowało to jak Vincenzo radzi sobie w tak trudnych dla przedsiębiorców czasach i skąd pozyskuje produkty do swoich dań. Co więcej, Mariola i Wanda same również się na nie skuszą i dopiero wtedy wyjdzie na jaw, że są ze skarbówki! Wówczas w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej u Sycylijczyka pojawi się strach, gdyż zda sobie sprawę, że wcześniejsze brudy, z czasów, gdy lokalem zajmował się jeszcze Radek (Filip Kosior) i jego kochanka Sandra (Joanna Opozda) mogą wyjść na jaw, ale na szczęście Żabcia zachowa zimną krew. Ania uratuje ukochanego z opresji, ale to wcale nie będzie koniec!

Wszystko przez to, że w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Marioli i Wandzie wiele rzeczy wyda się podejrzanych, przez co na jednej wizycie w "Feel Good" się nie skończy. Co prawda, Sycylijczykowi, z pomocą Żabci, finalnie uda się wyjść obronną ręką, dzięki czemu uniknie poważnych kłopotów, ale kontrolerki tak łatwo nie odpuszczą. I dlatego w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej na włosku zawiśnie nie tylko przyszłość lokalu, ale również spokojne Święta Bożego Narodzenia!

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze