Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Szokujące zmiany w życiu Reginy. Rzuci się na głęboką wodę z nowym biznesem?

2023-06-28 11:47

Regina (Kamila Kamińska) nie będzie już tą samą osobą w "Barwach szczęścia" po wakacjach. W jej życiu nastąpią duże zmiany i przyjdzie czas na szalone, odważne decyzje. Długa nieobecność Czapli spowoduje to, że kobieta zostanie zmuszona do podjęcia dużych kroków i zajęcia się swoim życiem na poważnie. W 2827 odcinku "Barw szczęścia" mocno się zdziwi, kiedy po przeprowadzonym audycie dowie się, że interes osiedlowego fitness klubu wcale nie przynosi jej zysków. Regina weźmie się w garść i szybko zadecyduje o swojej przyszłości.

Regina podejmie wiążące decyzje w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023

Czapla znów stanie się jedną z głównych bohaterek serialu "Barwy szczęścia". Kamila Kamińska powraca do obsady z przytupem, o czym informowaliśmy już wcześniej. Okazuje się, że kobieta mocno się zmieni, postawi na ważne życiowe decyzje i nie zawaha się podjąć dużych kroków. Nic dziwnego, skoro musi zadbać o przyszłość synka Kamilka, a po Franku (Mateusz Banasiuk) nadal nie będzie śladu... Poważne zmiany zaczną się w 2827 odcinku "Barw szczęścia", kiedy to Regina zajmie się kondycją swojego interesu. Chodzi oczywiście o osiedlowy fitness klub, który nie przyniesie kobiecie dochodów... 

- Dane nie kłamią. Klientów mamy coraz mniej – cytuje słowa podłamanej Czapli portal światseriali.interia.pl. - Lidka mówiła, że sporo ludzi wykruszyło się przez pandemię. Zamiast przyjść tutaj, woleli ćwiczyć w domu - doda. 

I tu zacznie się cała przemiana Reginy. Kobieta zamiast się załamywać, poddawać, weźmie sprawy w swoje ręce. Zorganizuje audyt, który dostarczy jej rzetelnych informacji o tym, że klub nie przynosi zysków. Wkrótce mogłoby jej grozić bankructwo, ale Czapla do tego nie dopuści. Od razu spotka się m.in. z Hermanem (Maciej Raniszewski) i oznajmi smutną wiadomość o planowanym zakończeniu współpracy. 

- Nie wiem jeszcze, co zrobię. Z dokumentów wynika, że wychodzę na zero. Po prostu nie chcę splajtować – wyjaśni Regina Hermanowi w 2827 odcinku "Barw szczęścia". 

- Nie musisz się tłumaczyć, naprawdę. Mną się nie przejmuj. Ja sobie poradzę - pocieszy ją niewidomy masażysta. 

Nowy biznes Reginy w "Barwach szczęścia". Rzuci się na głęboką wodę?

Pewnym jest, że Czapla się nie podda w "Barwach szczęścia" po wakacjach. Będzie musiała z czegoś żyć, zapewnić byt sobie i Kamilkowi. Czy Regina postawi na nowy biznes? Możliwe, że będzie miało to coś wspólnego ze Stańskimi, bo Czapla pokaże się na imprezie w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek). Odstroi się jak nigdy i wystąpi jak gwiazda. Czyżby nowy biznes kobiety mógł mieć coś wspólnego z interesami hotelu Stańskich? Jedno jest pewne, Regina będzie musiała przewartościować swoje życie i zadbać o nowe źródło dochodu. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze