Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Szokująca przemiana Kujawiak! Po powrocie Gabrysi nikt jej nie pozna

2023-08-13 18:04

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) wróci do pracy po spektakularnej akcji zatrzymania oszusta Jacka (Paweł Peterman). Niedzielska stanie się prawdziwą bohaterką, gdyż Kujawiak (Karina Seweryn) zdąży zawiadomić wszystkich o jej ogromnym sukcesie. W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dorota powita Gabrysię bukietem kwiatów, czym kompletnie zaskoczy dyrektorkę. Tym bardziej, że już bez żadnych problemów odda jej swoje stanowisko, a sama usunie się w cień, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kujawiak odda Gabrysi fotel dyrektora w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zrobi z Niedzielskiej bohaterkę

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia w końcu wróci do pracy. Tym bardziej, że przez całą akcję z Jackiem narobi sobie wielu zaległości i zostawi zastępującą ją Kujawiak w najgorszym momencie. A to dlatego, że Niedzielska nie stawi się po urlopie chorobowym tylko poprosi Dorotę o kilka dodatkowych dni wolnych akurat wtedy, gdy będą miały zająć się budżetem szkoły na przyszłe półrocze. Oczywiście, Kujawiak nie odmówi jej kolejnego urlopu, gdyż Gabrysia powoła się na złe samopoczucie, ale tak naprawdę w tym czasie zajmie się obserwacją kochanki Jacka, do której dotrze za pomocą forum. Tyle tylko, że Dorota postanowi to sprawdzić i wyśle Beatę (Anita Jancia) na przeszpiegi, dzięki czemu nauczycielki dowiedzą się, że dyrektorka ich okłamała. Ale w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie będą miały jej tego za złe, gdyż dowiedzą się o jej spektakularnej akcji schwytania oszusta i zrobią z niej prawdziwą bohaterkę!

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Dorota i Beata zjawią się w gabinecie Gabrysi z bukietem kwiatów, które będzie trzymać jej zastępczyni. Jej widok ogromnie zszokuje Niedzielską, ale to i tak będzie nic w porównaniu do słów, jakie padną z ust Kujawiak!

- A co to za okazja? - dopyta zaskoczona Gabrysia.

- W imieniu wszystkich kobiet chcemy ci pogratulować udziału w schwytaniu oszusta - powie Dorota.

Wówczas w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Niedzielska uzna, że zrobiła jedynie to, co należało, ale jej koleżanki będą innego zdania. Saganowska stwierdzi, że nie powinna umniejszać swoich zasług, z czym oczywiście zgodzi się Kujawiak, która na dodatek poinformuje całą szkołę o jej niebanalnym sukcesie!

- Zrobiłaś świetną akcję i doprowadziłaś do zatrzymania drania. Uratowałaś pewnie kilka kobiet - przyzna Beata.

- Co tam kwiaty... Medal powinnaś dostać... Wszyscy cię podziwiają - doda Kujawiak.

Wtedy w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Beata stwierdzi, że muszą uczcić sukces Gabrysi tak jak należy. Saganowska zaprosi dyrektorki do siebie na wino, a one oczywiście przyjmą jej zaproszenie. Tym bardziej, że po tej akcji Kujawiak zdecydowanie zmieni swój stosunek do Niedzielskiej i w końcu przestanie robić jej problemy. Dorota nie tylko odda jej swoje stanowisko, ale również w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zrobi z Gabrysi bohaterkę w oczach uczniów i sprawi, że wszyscy będą ją podziwiać. Tym samym, to Niedzielska wysunie się na pierwszy plan, a Kujawiak schowa się w cień, co jeszcze wcześniej było nawet nie do pomyślenia! Ale teraz największa rywalka dyrektorki przejdzie niezwykłą przemianę, która wszystkim wyjdzie na dobre. A już na pewno samej zainteresowanej!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze