Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Rysiek namiesza w życiu Żabci. Ania odejdzie od Vincenzo?

2023-06-19 14:40

Rysiek (Sebastian Stankiewicz) był wielką miłością Żabci (Hanna Klepacka), a jednak doszło do hucznego rozstania. Wiadomo już, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 mężczyzna wcale nie zapomni o Ani... Wręcz przeciwnie, narazi się na gniew Vincenzo (Alessandro Curti), który nie może znieść myśli, że ktokolwiek zbliży się do jego ukochanej. Jak zareaguje na wieść, że Rysiek wcale się nie poddał i w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach, będzie chciał zdobyć Żabcię na nowo?

Żabcia i Rysiek znów razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Związek Żabci i Ryśka był bardzo burzliwy, a ostatecznie doszło do rozłamu. Ania szukała miłości, więc trafiła m.in. na Damiana (Michał Lesień-Głowacki), z którym miało jej się poukładać. Tak się nie stało, bo kobieta czuła wewnętrznie, że on myśli o kimś innym... Wiele się nie pomyliła, ale cała sytuacja została wyjaśniona, bo kobieta również przyznała się, że nie może zapomnieć o swoim byłym. Potem Żabcia odnalazła gorące uczucia w ramionach wybuchowego Włocha. To właśnie z Vincenzo stworzyła parę, chociaż związek stał się dość burzliwy. Wszystko przez zazdrość mężczyzny, który potrafi zrobić aferę o mocniejszy makijaż czy dłuższą rozmowę z klientem. Jego zachowanie czasem pozostawia wiele do życzenia, a Anka nie chce być na siłę przywiązana do mężczyzny i nie chce kolejnych wybuchów zazdrości. Czy skusi się, kiedy Rysiek zacznie o nią znów walczyć?

Powrót Ryśka. Zawalczy o Żabcię w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Jak podaje "Świat Seriali", Rysiek będzie miał byłą ukochaną na oku. Każdy wie, że jak ten mężczyzna sobie coś postanowi i na coś się uprze, nie ma odwrotu. Zacznie się od afery o tajemniczą wiadomość, którą Rysiek zostawi Żabci. W swoim stylu spróbuje wrócić do jej życia i znów ją zdobyć. Co na to Anka, która niby układa sobie życie z Vincenzo, ale też zacznie mieć pewne wątpliwości w "Barwach szczęścia" po wakacjach... Czy wiadomość od byłego ukochanego starczy, by kobieta rzuciła wszystko i uciekła do niego? Rysiek będzie musiał się nakombinować, by znów zdobyć Anię. Znając go, nie odpuści póki nie spróbuje. Vincenzo będzie musiał stanąć do walki o ukochaną. Może zrobić się gorąco, bo uparty Włoch za nic nie wypuści Żabci z rąk.

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze