Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Podwójny dramat Gabrysi. Dawny ukochany wyląduje na policji z inną kobietą! Nie taki był plan

W "Barwach szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) nadal będzie w fatalnym stanie psychicznym po oszustwie matrymonialnym w wykonaniu "amerykańskiego żołnierza Jack'a" (Paweł Peterman). A tu kolejny dramat nadciągnie z zupełnie nieoczekiwanej strony! Wielka miłość Gabrysi, gej Darek (Andrzej Niemyt) wyląduje na policji razem z inną kobietą! Czy tego będzie mogła się spodziewać Gabrysia po swoim przyjacielu w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Barwy szczęścia. Gabrysia znów zadrży z niepokoju o dawnego kochanka! Nigdy już nie zazna spokoju?

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia będzie już po rozmowie z nową kochanką oszusta Jack'a. Niedzielska wyśledzi kobietę z nadzieją, że razem dobiorą się do skóry oszusta. Tymczasem okaże się, że Agnieszka (Aleksandra Mirecka) to tak naprawdę szpieg mężczyzny, który zresztą jest Polakiem o bardzo swojskim nazwisku! Na spotkaniu z nową panną oszusta i jego wspólniczką będzie z Gabrysią Darek, który po skandalicznej wymianie zdań uda się wyśledzić, gdzie kobieta mieszka... Do czego to doprowadzi?

- Powiadomiłem policję. Już z nią rozmawiają - jak poinformował swiatseriali.interia.pl takie słowa usłyszy Gabrysia od Darka w 2831 odcinku "Barw szczęścia". - Powiedziałem im, że ta kobieta może mieć wiedzę o człowieku, którego szukają. Nie dali się prosić. Takich gnojków jak ten facet trzeba łapać i wsadzać do więzień  - doda Janicki.

W tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" funkcjonariusze policji wyprowadzają Agnieszkę z bloku i wsadzą ją do radiowozu. Ale na tym się nie skończy policyjna akcja. Wspólniczka oszusta wskaże Darka policjantom i zacznie wykrzykiwać, że "ten pan" ją nęka!

- Pana też zapraszamy na komendę. Niech pan jedzie za nami - usłyszy Janicki i również wsiądzie do radiowozu.

Gabrysia w "Barwach szczęścia" będzie "odchodziła od zmysłów" przez kilka godzin zupełnej ciszy ze strony przyjaciela.

- Pół dnia na ciebie czekam! Mów. Czego się dowiedziałeś? - wykrzyknie Gabrysia, kiedy Darek nareszcie pojawi się w domu.

- Jest dobrze. Babka będzie współpracować - zamelduje Janicki.

Jak potoczą się w "Barwach szczęścia" dalsze losy śledztwa w sprawie oszusta "amerykańskiego żołnierza"? I ile jeszcze nerwów będzie to kosztowało Gabrysię? 

Nie przegap: Barwy szczęścia. To już naprawdę koniec Grzelaków. Aldony i Borysa nie ma w nowej ramówce, za to Elżbieta Romanowska bryluje u konkurencji - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze