Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nikt nie rozpozna Agaty? Nowa twarz to jedno, ale zmieni się dużo więcej! - ZDJĘCIA

2023-07-04 12:33

Agata (Natalia Zambrzycka) z „Barw szczęścia” zmieni się nie do poznania! Pyrka wiele przeszła, musiała pozbierać się po nieudanym narzeczeństwie z Patrykiem (Konrad Skolimowski), a potem z roszadami w swojej własnej rodzinie. W minionych odcinkach „Barw szczęścia” Agata mocno eksperymentowała z wyglądem, czym zaskoczyła wszystkich! Nowy wizerunek to nowe życie dla dziewczyny, a w następnym sezonie serialu Agata jeszcze bardziej zaskoczy! Co wydarzy się u odmienionej Pyrki?

Nowa twarz Agaty z „Barw szczęścia” to początek. U Pyrki zajdą zmiany 

Agata bardzo zmieniła się na przestrzeni lat, a widzowie "Barw szczęścia" śledzili ją na każdym etapie dorastania. Niegdyś mała córeczka Marii (Iza Kuna) i Romana (Olaf Lubaszenko) wydoroślała i stała się pewną siebie kobietą. W minionym sezonie "Barw szczęścia" Agata sporo eksperymentowała z wyglądem, a zainspirowała ją do tego sytuacja życiowa. Przypomnijmy, że Pyrka rozstała się z Patrykiem (Konrad Skolimowski), który wszedł w związek z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska). Co prawda, uczucie nie trwało za długo, ale Agata poczuła ukłucie w sercu. Przecież wraz z Jezierskim tworzyli parę od lat, miał być ślub, a dziewczyna oglądała białe suknie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Agata nie poddała się jednak i postawiła na radykalną zmianę. Podjęła się nowej pracy za dobre pieniądze, na wysokim stanowisku i dlatego zadbała o bardziej elegancki wygląd. Postanowiła ściąć włosy i zrobić grzywkę, która dodała jej charakteru. Jak się okazuje, to nie koniec zmian.

Już na nagraniach i zdjęciach z planu "Barw szczęścia" widać, że Agata wygląda inaczej niż w poprzednich odcinkach. Nowa twarz Pyrki zwróciła uwagę wszystkich. Widzowie zobaczą jedną z ulubionych bohaterek w całkiem nowym wydaniu. Prawdopodobnie w "Barwach szczęścia" nie tylko wygląd Agaty się zmieni, a ona podejmie nowe wyzwania. 

Co dalej z Agatą w "Barwach szczęścia"?

U Agaty z pewnością zajdą zmiany. Zaangażuje się w nową przyjaźń z Asią (Anna Gzyra), która stanie się sympatią Huberta (Marek Molak). To nie koniec, bo przecież Agata rozstała się z Patrykiem już jakiś czas temu, więc może scenarzyści "Barw szczęścia" zaplanują dla niej nową miłość? Agata od dawna nie skupia się na poszukiwaniu partnera i chociaż Jezierski był zazdrosny o jej relację z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), tak naprawdę nic większego się między nimi nie wydarzyło. Może kolejne odcinki serialu przyniosą niespodziankę dla dziewczyny.  

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze