Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Modrzycki uwiedzie Weronikę! Tak wedrze się z powrotem do redakcji Łukasza

2023-07-18 13:29

Modrzycki (Piotr Ligenza) znów uderzy w "Barwach szczęścia" po wakacjach! Przebiegły dziennikarz ani myśli, by zostawić w spokoju Łukasza (Michał Rolnicki), któremu nawywijał niezłych numerów, łącznie z szantażem. Okazuje się, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" u Modrzyckiego zajdą jednak pewne zmiany... Nawróci się na dobre tory pod wpływem pięknej Weroniki (Maria Świłpa)? Już wcześniej próbował zdobyć dziewczynę, ale w sposób, który absolutnie jej się nie spodobał. Tym razem tę dwójkę połączy coś więcej?

Weronika i Modrzycki razem w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej? 

Cwany Modrzycki próbował już zdobyć Weronikę, ale robił to w nieodpowiedni, odrażający sposób. Fotograf niejednokrotnie udowodnił, że jest zdolny do wszystkiego, m.in. śledząc Łukasza, robiąc mu zdjęcia przy pocałunku z zakochaną w nim Weroniką, po czym posuwając się do szantażu! Sadowski miał niezłe przeboje z cwanym rywalem i dopiero potem wyszło na jaw, że on także ma serce. Czyżby zmienił się po wpływem prawdziwego uczucia do pięknej brunetki? Weronika nie będzie więcej walczyć o uczucie do Łukasza, bo zrozumiała wreszcie, że dla niego liczy się tylko Kasia (Katarzyna Glinka), z którą chce budować wspólną przyszłość. Co jednak stoi na przeszkodzie w ofiarowaniu szansy dla Modrzyckiego? Tym razem oboje odnajdą szczęście?

O tym, że powstaje nowa ramówka "Barw szczęścia", informowaliśmy już jakiś czas temu. Właśnie przy tej okazji można było zauważyć, że serialowa Weronika i fotograf zostali zestawieni razem. To oznacza, że ich wątek się rozwinie i prawdopodobnie można spodziewać się, że połączy ich głębsze uczucie. Czy to spodoba się Łukaszowi i czy intencje Modrzyckiego będą czyste? 

Zmiany w "Barwach szczęścia". Modrzycki zdobędzie Weronikę? 

Weronika na pewno wróci do redakcji Łukasza w "Barwach szczęścia" po wakacjach. Poradzi sobie z problemami psychicznymi, z którymi borykała się jeszcze w zeszłym sezonie. Chociaż Modrzycki został zwolniony, on także znajdzie sposób, by znów zakręcić się wokół dziewczyny. Możliwe, że tym razem pójdzie po rozum do głowy i będzie chciał odmienić swój los. Może nawet sam Sadowski uzna, że warto by było dać kolejną szansę rywalowi? To wyjaśni się już niebawem, w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze