Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Koniec Oliwki i Tomka?! Odrzuci nie tylko Kępskiego! - ZDJĘCIA

2023-06-30 13:17

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach związek Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Tomka (Jakub Sokołowski) nie przetrwa?! Co prawda, Kępski będzie miał ogromne wątpliwości, czy Zbrowska jest gotowa na poważny związek, ale ukochana szybko wyprowadzi go z błędu. Wówczas biznesmen jeszcze bardziej wkręci się w ich relację i nawet przedstawi swoją wybrankę rodzicom, ale wtedy to kosmetyczka się rozmyśli?! Nowa czołówka "Barw szczęścia" rzuciła nowe światło na dalsze losy Oliwki i Tomka, które nie zwiastują niczego dobrego! Tym bardziej, że nie tylko Kępski znajdzie się pod odstrzałem Zbrowskiej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Oliwka i Tomek jednak nie będą razem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Zbrowska odrzuci aż 4 mężczyzn!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach dojdzie do zaskakującego zwrotu akcji w związku Oliwki i Tomka? Zdradzamy, że już na początku Kępski zacznie mieć poważne obawy, czy Zbrowska nadaje się do poważnego związku po tym jak odmówi mu seksu. Tyle tylko, że uczucie do młodej kosmetyczki będzie silniejsze niż rozum i znów przyciągnie biznesmena do ukochanej, która tym razem już nie będzie mu opierać w obawie przed tym, że może go stracić. Wówczas relacja Oliwki i Tomka będzie kwitła w najlepsze, a Kępski zdecyduje się przedstawić swoją nową wybrankę rodzicom. Tyle tylko, że po drodze wszystko się skomplikuje, gdy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej niespodziewanie pojawi się Kajtek!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Cieślak wróci do życia Zbrowskiej i nieźle w nim zamiesza! Wszystko przez to, że Kajtek kompletnie nie poradzi sobie po rozstaniu z Oliwką i kochanką Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i wpadnie w poważne problemy, które sprawią, że stanie się wrakiem człowieka! A Oliwcie oczywiście zrobi się żal byłego chłopaka, któremu postanowi pomóc i nawet załatwi pracę w hotelu Stańskich na miejsce Karoliny (Marta Dąbrowska). Wówczas dawni kochankowie znów będą blisko, a Kajtek wykorzysta tą okazję, aby w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zniszczyć związek Oliwki i Tomka i wrócić do Zbrowskiej?

Nowa czołówka "Barw szczęścia" rzuciła ciekawe światło na dalsze losy Oliwki i Tomka. Wszystko przez to, że Zbrowska jest otoczona wianuszkiem 4 mężczyzn, gdzie obok Kępskiego i Kajtka stoją również Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski), którzy toczyli o nią walkę w poprzednim sezonie. Wówczas wygrał ją Jezierski i to on związał się z Oliwką, ale ich związek nie przetrwał, gdyż Oliwka nic do niego nie czuła. Podobnie jak do Skotnickiego, który odpuścił sobie o nią walkę już wcześniej. Wtedy kosmetyczka związała się z Tomkiem, ale na nagraniach do nowej czołówki "Barw szczęścia" widzimy, że Oliwka odrzuca również i jego i idzie dalej w kierunku Kajtka! Tyle, że ostatecznie pomija i Cieślaka i sama staje przed szeregiem! Zatem czy jest to równoznaczne z tym, że w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej Zbrowska jednak rozstanie się z Kępskim i nie wróci również do Kajtka? Tego dowiemy się już niebawem!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze