Barwy szczęścia po wakacjach. Klara wygra w sądzie z macochą! Odzyska spadek po ojcu Olgierdzie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Klara wygra w sądzie z macochą! Odzyska spadek po ojcu Olgierdzie

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Klara wygra w sądzie z macochą! Odzyska spadek po ojcu Olgierdzie, zmieni nazwisko i tożsamość - ZDJĘCIA

2022-08-16 16:17

W 2654 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nastąpi sądny dzień dla Klary Pyrki! W dniu premiery jej erotycznej książki odbędzie się także ostateczna rozprawa w sądzie z macochą Ireną Adler (Małgorzata Krzysica) o spadek po zmarłym Olgierdzie (Tomasz Sobczak). Decyzją sądu Klara w 2654 odcinku "Barw szczęścia" odzyska majątek po ojcu, pieniądze za restaurację, którą przejęła macocha. Zaraz potem zmieni tożsamość, nazwisko i wygląd! Jako Julia Armand, autorka powieści "Dwanaście westchnień Emilii", Klara stanie się prawdziwą seksbombą. Poznaj szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2654 po wakacjach - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2654 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nastąpi finał walki Klary Pyrki z macochą Ireną o spadek o zmarłym Olgierdzie. Wyrachowana, okrutna Adler próbowała wmówić Klarze, że przed śmiercią Olgierd ją wydziedziczył, że restauracja i cały majątek należą się tylko jej. Ale wyrok sądu będzie jasno wskazywał na to, że Klara ma prawo do spadku, tak jak jej przyrodnia siostra! Irena nie pogodzi się z tym, że będzie musiała podzielić się fortuną z córkami Olgierda. Zaraz po wyjściu z sali rozpraw w 2654 odcinku "Barw szczęścia" zagrozi Klarze, że tak tego nie zostawi. - Nie masz pojęcia, z kim zadarłaś, smarkulo!

Nie przegap: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki

Klara w 2654 odcinku "Barw szczęścia" zmieni nazwisko i wygląd!

Dla Klary i Huberta w 2654 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu stanie się jasne, że mogą nie odzyskać pieniędzy Olgierda, ale nie o to w tym wszystkim będzie chodziło Pyrce. - Chciałam poznać prawdę o ojcu i teraz wiem, że mnie nie wydziedziczył, że jednak o mnie myślał. Cokolwiek zrobi Adler, wygrałam - powie mężowi.

Zaraz po wyroku sądu w 2654 odcinku "Barw szczęścia" Klara przeobrazi się w Julię Armand, autorkę erotycznej powieści "Dwanaście westchnień Emilii". Tego dnia odbędzie się także premiera nowej książki Klary. Choć będzie się czuła strasznie w ciemnej peruce i okularach jako seksbomba!  - To będzie masakra. Jak ja się dałam wpakować w ten cyrk? Kiedy prawda wyjdzie na jaw, stanę się pośmiewiskiem - stwierdzi Klara, ale Hubert się z tym nie zgodzi. Mało tego, uzna przemianę Klary za świetny sposób promocji tak odważnej powieści.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki - WIDEO, ZDJĘCIA

Czy w 2654 odcinku "Barw szczęścia" wyda się, że Julia Armand to Klara Pyrka?

Oczywiście Klara w 2654 odcinku "Barw szczęścia" osiągnie sukces. Wspierana przez Huberta i Agatę (Natalia Zambrzycka), którzy zadbają,m żeby nie zaliczyła żadnej wpadki. Na Julię Armand czekać będzie tłum dziennikarzy. Wszyscy będą chcieli wiedzieć kim naprawdę jest Julia, autorka książki "Dwanaście westchnień Emilii", kto się kryje za peruką i okularami. Ale Klara nie odsłoni swojej twarzy. Dalej będzie odgrywała rolę Julii Armand.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze