Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski zmieni się dla Oliwki. Tomasz będzie nie do poznania przez piękną Zbrowską - ZDJĘCIA

2023-08-22 15:12

Kępski (Jakub Sokołowski) zmieni się dla Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). W nowym sezonie "Barw szczęścia" Tomasz postara się udowodnić, że na poważnie bierze znajomość ze sporą młodszą kosmetyczką. Romantyczny wieczór we dwoje zamieni się na cały weekend spędzony w objęciach. Oliwka w "Barwach szczęścia" po wakacjach oszaleje dla Tomka. On sam przyzna, że przy niej chce mu się starać, zmienia się i pragnie być lepszy. To jednak nie oznacza, że na ich drodze nie stanie żadna przeszkoda...

Tomasz Kępski zaimponuje Oliwce w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

W nowym sezonie "Barw szczęścia" romans Oliwki i Tomasza wejdzie na kolejny etap. Do tej pory zauroczona sobą para dopiero się poznawała, ale już wiadomo, że Zbrowska zacznie mieć wątpliwości co do szczerych uczuć biznesmena. Kiedy w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka i Madzia (Natalia Sierzputkowska) wezmą udział w grze promocyjnej nowego salony skaterskiego Tomka i jego syna Wiktora (Grzegorz Kestranek), Kęspski wyjdzie z inicjatywą wspólnej kolacji. Zaprosi wybrankę do siebie i przygotuje romantyczny wieczór. Nie omieszka wspomnieć, że tylko dla niej tak się postarał i zazwyczaj nie organizuje takich rzeczy.

- Wcześniej rzadko gotowałem, ale teraz… No, wiesz, skoro mógłbym mieć dla kogo… - powie szczerze Tomek i wyjawi Zbrowskiej, że dla niej może się zmienić, starać się jak nigdy.

- „Mógłbyś mieć”? - zapyta zdziwiona Oliwka.

- Musiałabyś mnie częściej odwiedzać - rzuci flirciarsko Kępski, chcąc zatrzymać u siebie dziewczynę.

- Musiałoby mi smakować...

- A co, jest kiepsko?

- W zasadzie… jest całkiem znośnie... - oceni zdolności biznesmena Oliwka. 

Oliwka i Kępski będą razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Upojny wieczór przerodzi się w pełen emocji weekend, a Oliwka i Kępski będą coraz bliżej. Niestety los szykuje dla nich kilka niespodzianek, m.in. fakt, że Wiktor bardzo zainteresuje się Madzią. Wiadomo już, że syn Kęspkiego zacznie umawiać się ze starszą od siebie dziewczyną by dopiec ojcu. Madzia nie połączy tych dwóch spraw i nie poczuje się wykorzystywana do grania na nerwach Tomaszowi. On i Oliwka poczują się jednak niekomfortowo w całej sytuacji.

Mało tego, w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach do życia Zbrowskiej wróci Kajtek (Jakub Dmochowski). Zamieszka wraz z innym sympatiami dziewczyny z przeszłości. Mowa oczywiście o Patryku Jezierskim (Konrad Skolimowski) oraz Justinie (Jasper Sołtysiewicz). To oni wyciągną pomocną dłoń do Cieślaka, który najwyraźniej nie zapomniał o miłości do Oliwki.

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Najnowsze