Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek, Justin i Patryk zgadają się przeciwko Oliwce. Każdy z nią romansował!

2023-07-19 15:18

Kajtek (Jakub Dmochowski), Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) zgadają się w nowym sezonie "Barw szczęścia". Okaże się, że w życiu Cieślaka wiele się pozmieniało, stanie się właściwie bezdomny, a dwaj koledzy zaproponują mu ratunek. Szybko wyjdzie na jaw, że Oliwce nie podoba się taki pomysł. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 Kajtek, Patryk i Justin zorientują się, że właściwie wszyscy spotykali się ze Zbrowską... Nie każdy jednak będzie miał w stosunku do niej te same intencje.

Wszyscy byli Oliwki zgadają się przeciwko niej w "Barwach szczęścia" po wakacjach! 

W nowym sezonie "Barw szczęścia" nastąpi dość żenująca sytuacja. Wszyscy chłopcy, z którymi spotykała się Oliwka, zamieszkają razem! Cała historia zacznie się wtedy, kiedy Jezierski pozna prawdę o problemach Cieślaka. Wyciągnie rękę do dawnego rywala i zaproponuje pomoc. Przygarnie chłopaka pod swój dach, na co oczywiście wyrazi zgodę Justin. Okaże się bowiem, że Kajtek ma spore problemy mieszkaniowe, a nie chce prosić o pomoc matki (Barbara Jonak). Panowie zamieszkają więc we trzech, ale dopiero po chwili dotrze do nich, że każdego z nich łączy wspólna historia z Oliwką. 

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, to Kanadyjczyk jako pierwszy zauważy, że to trochę dziwny zbieg okoliczności, żeby ich trójka zamieszkała razem, skoro każdy przeżył coś ze Zbrowską. - (...) No wiesz... A może nie wiesz? Oliwka i Patryk byli przez chwilę razem - powie Justin Kajtkowi. 

- Widziałem zdjęcia na waszych profilach społecznościowych - przyzna Cieślak i da do zrozumienia, że wie o wszystkim, co zaszło między Jezierskim a jego byłą ukochaną. Uzna także, że nie ma więcej ochoty rozmawiać o Oliwce. Uda, że to zamknięty temat i nie ma po co i do czego wracać. 

- Dokładnie. Było, minęło - zawtóruje mu Patryk, ale nie przewidzi, że w przypadku kolegi to nie takie proste, by zapomniał o uczuciach. 

Oliwka wścieknie się na pomysł, by jej byłe sympatie mieszkały razem 

Do Oliwki szybko dotrą wieści o wspólnym mieszkaniu Kajtka, Patryka i Justina. Dziewczyna nie wyda się zachwycona pomysłem. Mało tego, Kajtek coraz częściej zacznie myśleć o Oliwce i ich związku, który rozpadł się z powodu jego zdrady. Wygląda na to, że Cieślak jako jedyny z kolegów wcale nie ma ochoty zakańczać tego etapu. Szkoda tylko, że Zbrowska raczej nie myśli w ten sam sposób co on. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze