Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Justin zarażony wirusem HIV! Szalona impreza nieznajomą z baru z tragicznym finałem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-25 12:13

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin (Jasper Sołtysiewicz) weźmie przykład z Kajtka (Jakub Dmochowski), co nie skończy się dobrze. Skotnicki wpadnie w imprezowy tryb życia, a w czasie jednej z nich zabawi się tak dobrze, że wyląduje z nieznajomą Mariką (Wiktoria Karbownik) w łóżku! Tyle tylko, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Justin nie będzie świadomy, że jego nowa kochanka jest nosicielką wirusa HIV i celowo chciała go zarazić! Wówczas Skotnicki zacznie żałować swojego błędu, ale będzie już za późno! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Justin zachoruje w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zapłaci najwyższą cenę za seks z nieznajomą

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin wciąż nie ułoży sobie życia! Po tym jak definitywnie odpuścił sobie Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), próbował związać się z Lilly (Mayu Gralińska Sakai), ale kochanka Kajtka wciąż nie mogła zapomnieć o Cieślaku, przez co zrezygnował i z niej. A gdy na jego horyzoncie pojawiła się odmieniona po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka), to wydawało się, że to właśnie z nią ułoży sobie życie, ale nic bardziej mylnego, gdyż i Pyrka dała mu kosza. Co prawda, później Justin jeszcze do niej podbiał, ale w końcu odpuścił, a w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowi wziąć przykład z Cieślaka i poszukać szczęścia, gdzie indziej, co niestety skończy się dla niego jeszcze gorzej jak z byłymi kochankami swoich przyjaciół!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Skotnicki wpadnie w wir imprez, a w trakcie jednej z nich w pubie pozna uroczą Marikę. Oczywiście, nieznajoma od razu wpadnie mu w oko, przez co ich wspólna zabawa znacząco się wydłuży i zakończy się dopiero rankiem w łóżku. Tyle tylko, że gdy Justin się obudzi, to Mariki już nie będzie obok, a biznesmen zrozumie, że popełnił ogromny błąd, uprawiając seks z nieznajomą! A to dlatego, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej szybko okaże się, że dziewczyna jest nosicielką wirusa HIV i celowo sypia z przypadkowo poznanymi mężczyznami, aby ich zarazić tak samo jak wcześniej jeden z nich zaraził nią! I niestety, jej ofiarą padnie i Skotnicki...

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin zacznie żałować spontanicznego seksu z nieznajomą, ale na to będzie już za późno. Czy Skotnicki zapłaci najwyższą cenę za szaloną noc z Mariką? Tym bardziej, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej na jego horyzoncie znów pojawi się Agata, do której mimo wszystko wciąż będzie miał słabość! Czy Pyrka jednak zdecyduje się dać mu szansę? A jeżeli tak, to jak w tej sytuacji zachowa się Justin? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze