Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Justin pierwszy odkryje zdradę Bruna?! Karolina nie ukryje seksu ze Stańskim

2023-06-26 12:05

Justin (Jasper Sołtysiewicz) jako pierwszy odkryje zdradę Karoliny (Marta Dąbrowska) i Bruna (Lesław Żurek)? Sprytny Kanadyjczyk od razu wyczuje, że coś jest nie tak, że recepcjonistka ma swojej mroczne sekrety. Justin już od jakiegoś czasu obserwuje zażyłość szefa z koleżanką z pracy, a w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 wyczuje, że sprawa jest poważna. Nie pomyli się, bo do seksu i zdrady Bruna naprawdę dojdzie. Pytanie tylko, czy Justin znajdzie dowody na wyczyny Stańskiego i czy to on poinformuje o wszystkim Bożenę (Marieta Żukowska)?

Justin dojdzie do prawdy o romansie Karoliny i Bruna w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Justin zastępuje Bruna w obowiązkach hotelowych, bo ten odsunął się nieco od spraw biznesowych i pojechał za Bożeną na Mazury. Już w minionych odcinkach "Barw szczęścia" było jednak widać, że Stańskiemu nie odpowiada życie z dala od Warszawy, od hotelu i biznesu. Kanadyjczyk sprawdził się w roli jego pomocnika, ale co w sytuacji, kiedy wejdzie on w posiadanie szokujących informacji o seksie szefa z podwładną? To, że do zbliżenia dojdzie, jest już pewne. Zdrada wydarzy się właśnie w hotelu Stańskich, podczas jednej z wizyt mężczyzny w Warszawie. Po upojnej nocy nadejdzie żenujący poranek i ucieczka mężczyzny z hotelu. Justin od razu zauważy, że coś jest na rzeczy. Szczególnie, że zdenerwowanie recepcjonistki będzie widoczne gołym okiem. 

- Co mu się stało? - cytuje pytanie Justina portal światseriali.pl. Chłopak zauważy, że szef wyparował z hotelu jakby się paliło.

- Skąd ja mam to widzieć? - uda nieświadomą Karolina. 

- Ty też jesteś jakaś podminowana -trafi w sedno Kanadyjczyk i od razu pomyśli, że coś między tą dwójką zaszło. Kobieta zacznie jednak usilnie udawać, że nie wie o co chodzi, a ona ma zły dzień.

- I nie ma to nic wspólnego ze Stańskim? - zapyta się Justin, niemal wprost sugerując, że ma swoje domysły. 

Karolina postara się oszukać Justina w sprawie seksu ze Stańskim w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Recepcjonistka nie zagra w grę Justina, nie da się wciągnąć w jego pozornie proste pytania. Uda, że nie ma pojęcia o tym, co dzieje się u Bruna. Nic nie wspomni o fakcie, że to z nią spędził noc i doszło do zdrady. Justin będzie na tyle sprytny, że od razu wyczuje kłamstwa. Co prawda, początkowo nie będzie miał przecież dowodów na zdradę szefa, ale jeśli zacznie bardziej wgłębiać się w temat, możliwe, że on jako pierwszy odkryje wieści o seksie z Karoliną. Ta informacja byłaby bardzo cenna, bo przecież Bożena przesiaduje na Mazurach i nie ma pojęcia, do czego doszło w hotelu. Jeśli Kanadyjczyk odkryje zdradę szefa, może równie to wykorzystać. 

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze