Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert przekupi Marysię?! To dlatego córka nie poleci do Klary? - ZDJĘCIA

2023-06-13 16:07

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Marysia (Nina Szumowska) zostanie w Polsce z Hubertem (Marek Molak). Pyrka nie puści córki do Klary (Olga Jankowska), która zamiast rodziny wybrała karierę i bez konsultacji tego z mężem została w USA na dłużej i na dodatek próbowała przekonać do tego Marysię. Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert nie odda córki, gdyż będzie ogromnie się bał, że podzieli ona los żony i już jej nie zobaczy. Młoda Pyrka zdecyduje się zostać z ojcem, ale nie za darmo? Do czego posunie się Hubert, aby zatrzymać córkę przy sobie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Marysia zostanie z Hubertem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Przekupi córkę jak Klara?

To już pewne, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert nie odda córki Klarze w obawie, że Marysia podzieli dokładnie ten sam los, co jego żona. Pyrka ogromnie będzie się bał, że jak puści dziewczynkę za ocean to już nigdy jej nie zobaczy dokładnie tak samo jak żony, gdyż wcielająca się w nią Olga Jankowska postanowiła odejść z serialu. Dlatego nie ma mowy o powrocie Klary w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, jak również wysłaniu do niej Marysi. I słusznie, bo już za pierwszym razem Hubert miał obawy, co wymyśli jego żona i czy na pewno puści córkę z powrotem do Polski, gdy przyleciała do niej wspólnie z Agatą (Natalia Zambrzycka). Na szczęście, siostra Pyrki dotrzymała słowa i przywiozła ze sobą Marysię, choć Klara faktycznie zaczęła urabiać córkę, aby nie wracała do ojca i została z nią w USA!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Marysia zostanie z Hubertem w Polsce, choć wcale to nie przyjdzie tak łatwo. Wszystko przez to, że młoda Pyrka zachwyciła się możliwościami, jakie i przed nią otworzy Stany Zjednoczone i wcale nie chciała wracać do Polski, gdzie o takich luksusach mogłaby jedynie pomarzyć. A do tego doszła jeszcze tęsknota za matką. Ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert znajdzie rozwiązanie na te wszystkie bolączki, czym sprawi, że córka nie tylko sama będzie chciała z nim zostać, ale również szybko zapomni o matce, która poświęciła rodzinę dla własnej kariery!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert zachowa się tak samo jak Klara i przekupi Marysię? Wiele wskazuje na to, że również i Pyrka pójdzie tym śladem i weźmie się za odrestaurowanie jej ukochanego domku dla lalek, który przecież dziewczynka chciała zabrać do USA razem z lalkami. Na najnowszych zdjęciach z planu "Barw szczęścia", gdzie kręcone są obecnie sceny z imprezy w ogrodzie Pyrków widzimy jak Hubert i Agata niosą dla Marysi odświeżony domek dla lalek, a córka znajduje się w siódmym niebie. Następnie uradowana wskakuje na ramiona ojca! Czyżby w ten sposób Pyrka trafił do serca dziewczynki? Bardzo możliwe, szczególnie, że to nie będzie wszystko, gdyż ojciec znajdzie jej również kompana do zabawy, którym okaże się Emil (Artem Malaszczuk). A syn Sokalskiej, jak i sama Asia (Anna Gzyra) staną się o wiele częstszymi gośćmi Pyrków, dzięki czemu szybko zastąpią wszystkim nieobecną Klarę!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze