Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert będzie miał syna? Rodzina Pyrków powiększy się w nowym sezonie - ZDJĘCIA

2023-05-27 9:40

Spore zmiany w serialu "Barwy szczęścia" w nowym sezonie czekają Hubera Pyrkę (Marek Molak), którego żona Klara (Olga Jankowska) zostawiła z córką Marysią (Nina Szumowska). Nie jest już tajemnicą, że w rodzinie Pyrków pojawi się następczyni Klary, samotna matka Asia Sokalska (Anna Gzyra), z którą Huberta połączy wyjątkowa więź. A także dziecko! Syn Asi, Emil (Artem Malashchuk) w nowych odcinkach "Barw szczęścia" zaprzyjaźni się nie tylko z Marysią, ale także znajdzie ojca w Hubercie. Wątek tych bohaterów dostarczy sporo emocji. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu "Barw szczęścia".

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Hubert zostanie ojcem syna samotnej matki Asi?

Hubert z "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 będzie miał nową rodzinę? O tym, że zamiast Klary w domu Pyrków szczególne miejsce zajmie Asia Sokalska wiadomo już od początku kwietnia, kiedy Anna Gzyra dołączyła do obsady "Barw szczęścia", a wątek jej bohaterki został połączony z losami Huberta, Marysi i Agaty (Natalia Zambrzycka) Pyrków. Nie ma szans na to, że Klara wróci do Huberta i Marysi z USA, więc pustkę po niej wypełni inna kobieta. W jakich okolicznościach samotna matka Emila, Asia, znajdzie w domu Huberta i Agaty wsparcie, opiekę i zrozumienie?

To na razie pozostaje tajemnicą, ale nowy sezon "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej na pewno będzie pełen przełomowych zmian w życiu Huberta. Czy Asia będzie dla niego kimś więcej niż przyjaciółką? Czy Pyrka zakocha się w matce Emila, który zostanie przyjacielem Marysi, z którym córka Huberta i Klary będzie się tak świetnie bawiła jak ze starszym bratem? Wszystko wyjaśni się kiedy zaczną się nowe odcinki "Barw szczęścia", ale zdjęcia z planu sugerują, że Hubert sprawdzi się w roli ojca, zastąpi Emilowi tatę, którego chłopcu tak bardzo brakuje.

Na pewno Asia i jej syn Emil w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 zostaną z rodziną Pyrków na dłużej, a ich losy rozwiną się w zaskakującym kierunku. Kręcone teraz nowe odcinki będą emitowane w TVP2 dopiero późną jesienią tego roku, więc wszystko może się wydarzyć.

Koniec Barw szczęścia. Kasia pozbędzie się najcenniejszej rzeczy Stefana przed śmiercią ojca
Najnowsze