Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia nie wróci do szkoły! Zostawi Kujawiak w najgorszym momencie

2023-07-28 13:26

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) nie pojawi się w pracy, mimo iż jej urlop zdrowotny dobiegnie końca. Niedzielska skontaktuje się z zastępującą ją Kujawiak (Karina Seweryn) i poprosi ją jeszcze o kilka dni wolnego, ale oczywiście nie zdradzi prawdziwego powodu swojej abstynencji. Wszystko przez to, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zda sobie sprawę, że zostawia Dorotę w ważnym momencie, który może zaważyć na przyszłości szkoły! Dlatego wymyśli bajeczkę o chorobie, przez co Kujawiak nie będzie mogła jej odmówić, choć wyczuje, że dyrektorka nie jest z nią szczera! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Gabrysia zaniedba swoje obowiązki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zemsta na Jacku będzie ważniejsza niż praca

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach urlop zdrowotny Gabrysi dobiegnie już końca, ale dyrektorka wcale nie wróci do szkoły! Wszystko przez to, że Niedzielska wpadnie w obłęd na punkcie oszusta Jacka (Paweł Peterman), którego postara się za wszelką cenę odszukać. A to dlatego, że policji wciąż nie uda się natrafić na trop Skupskiego, który jak się okaże okradnie nie tylko ją, ale również i inne kobiety, przez co Gabrysia postanowi sama wymierzyć sprawiedliwość! Tym bardziej, że Niedzielskiej uda się odnaleźć osobę powiązaną ze sprawą, dzięki czemu dowie się, gdzie mieszka narzeczona oszusta! Tyle tylko, że w tym czasie całkowicie zaniedba swoje obowiązki służbowe i nie pojawi się w szkole, co w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie spodoba się zastępującej ją Kujawiak!

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Niedzielska w końcu skontaktuje się z Kujawiak, aby poinformować ją, że jeszcze nie wraca do szkoły. Oczywiście, Gabrysia nie przyzna się, że wpadła na trop narzeczonej Jacka i postanowiła ją śledzić tylko okłamie Dorotę, że źle się czuje i potrzebuje jeszcze odpocząć!

- Dopadła mnie okropna migrena, ostatnio często mi się to zdarza... Potrzebuję chyba jeszcze kilku dni... - poprosi Gabrysia.

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dorota nie będzie zadowolona z przedłużającej się nieobecności Gabrysi. Mimo iż ogromnie będzie pragnęła zastąpić Niedzielską na tym stanowisku na stałe, to nie spodoba jej się, że dyrektorka zostawia ją akurat wtedy, gdy miały planować budżet szkoły na przyszłe półrocze. Ale ostatecznie Gabrysi uda się ją udobruchać, dzięki czemu będzie mogła jeszcze nie wracać do szkoły.

- Obiecuję, że niedługo stanę na nogi i nadrobię wszystkie zaległości - zapewni ją.

- No dobrze. Zdrowiej - westchnie Dorota.

Tyle tylko, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kujawiak nie uwierzy w złe samopoczucie Niedzielskiej i poleci Beacie (Anita Jancia) to sprawdzić. Oczywiście, Saganowska skontaktuje się z przyjaciółką i zaoferuje jej swoją pomoc w chorobie, ale Gabrysia nie będzie chciała z niej skorzystać, co już wzbudzi podejrzenia chemiczki. Tym bardziej, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Beata usłyszy w słuchawce ruch uliczny, dzięki czemu odkryje, że dyrektorka wcale nie leży chora w łóżku tylko lata po mieście, o czym od razu doniesie Dorocie. Wówczas nauczycielki dojdą do wniosku, że Niedzielska najwyraźniej wciąż nie radzi sobie z całą tą sytuacją, ale wstydzi się do tego przyznać. Ale nawet przez myśl im nie przejdzie, że w tym czasie dyrektorka czatuje na Jacka przed blokiem jego narzeczonej i planuje zemstę!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze