Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia kolejny raz upokorzona! Jack wyzwie ją od najgorszych

2023-08-08 15:06

Gabrysia (Marta Juras) przeżyje kolejne upokorzenie w nowym sezonie "Barw szczęścia". Wydawało się, że już dość wstydu i strachu najadła się przez oszusta Jacka (Paweł Peterman), ale to nie wszystko! Niedzielska zostanie zwyzywana jak nigdy i to wszystko na oczach świadków! Wreszcie uda jej się dotrzeć do mężczyzny, który po wywinięciu jej numeru i kradzieży, zniknął bez słowa. Dyrektorka zdoła go odnaleźć w "Barwach szczęścia" po wakacjach, ale niestety nikt nie uprzedzi jej, że podły Jack zwyzywa ją od najgorszych!

Gabrysia naje się wstydu przy wszystkich! W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Jack znów ją upokorzy 

To nie koniec fatalnej historii Niedzielskiej i Jacka. Mężczyzna zawrócił jej w głowie, naopowiadał bzdur o byciu żołnierzem, a tak naprawdę bawił się w chorą gierkę, by okraść dyrektorkę! Dlatego też, Gabrysia nie zostawi tak tej sprawy i w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" przyłoży się do poszukiwań Jacka. Dotrze do Agnieszki (Aleksandra Mirecka), byłej partnerki oszusta, ale ona opowie same dobre rzeczy o byłym. To zdziwi Gabrysię i Darka (Andrzej Niemyt) i postanowią wykorzystać kobietę, by ta doprowadziła ich do Jacka. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, do aresztowania dojdzie pod biurowcem. Gabrysia zostanie wtedy sama, bo Darek będzie musiał wrócić do swoich obowiązków. Jack początkowo pomyśli, że to Agnieszka go wystawiła i oddaje w ręce policji. 

- Wystawiłaś mnie! - krzyknie Jack do Agnieszki.

- Przepraszam, nie mogłam inaczej - uzna kobieta. 

- To przeze mnie wpadłeś. Nie przez nią - oznajmi Gabrysia. 

Kiedy Jack zorientuje się, że to Niedzielska jest odpowiedzialna za wezwanie policji i zasadzkę, wścieknie się na całego. Przy wszystkich zacznie ją oczerniać i zamiast kajać się, przeprosić i wyjaśnić, on zrobi coś zupełnie odwrotnego! - Jednak pokazałaś pazurki. Szkoda, że tak późno - cytuje wspomniany portal słowa podłego Jacka. Nawet w sytuacji aresztowania w nowym sezonie "Barw szczęścia" nie odpuści sobie wrednych zagrywek. 

- Koszmarnie się z tobą nudziłem... Nie byłaś żadnym wyzwaniem. Z taką idiotką jak ty... nie musiałem się nawet starać - doda Jack i całkowicie zaszokuje tym Niedzielską. Zachowa się skrajnie bezczelnie, ale dyrektorka nie będzie wdawała się w pyskówkę. Tym bardziej, że na Jacka będą czekali funkcjonariusze policji, by odprowadzić go na komisariat. 

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze