Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia i Darek wrócą do siebie?! Pożałuje, że porzucił ją przed laty - ZDJĘCIA

2023-07-14 13:24

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) i Darek (Andrzej Niemyt) znów będą razem?! Tuż po powrocie z urlopu zdrowotnego Niedzielska zatrzyma się u Janickiego, któremu ogromnie zrobi się żal dawnej kochanki, gdyż los po raz kolejny boleśnie ją doświadczy. A to dlatego, że dyrektorka ponownie będzie musiała leczyć złamane serce, do czego najpierw doprowadzi on, a następnie Jack (Paweł Peterman). W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek będzie chciał naprawić swój błąd i zdecyduje się wrócić do byłej kochanki? Tym bardziej, że stanie się o nią chorobliwie zazdrosny, a Gabrysia również nie pozostanie wobec niego obojętna! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Gabrysia i Darek znów razem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Nie będą sobie obojętni

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia i Darek znów będą blisko! I to nie tylko dlatego, że Niedzielska zamieszka u byłego kochanka tuż po powrocie ze swojego urlopu zdrowotnego, na który zdecydowała się po ataku paniki w szkole. Przypomnijmy, że dyrektorka kompletnie nie mogła się pozbierać po oszustwie Jacka, który najpierw ją w sobie rozkochał, a następnie okradł na 50 tysięcy i zniknął. Gabrysia dała się nabrać, a co gorsza po raz drugi musiała leczyć swoje złamane serce, które wcześniej mocno ucierpiało właśnie przez Darka! A to dlatego, że Janicki porzucił swoją dziewczynę na balu maturalnym, gdy zrozumiał, że tak naprawę jest gejem i woli mężczyzn. Jednak w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej już nic nie będzie takie oczywiste!

A to dlatego, że w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Darka aż krew zaleje, gdy dowie się, że Gabrysia nie tylko wróciła na portale randkowe, ale także umówiła się na spotkanie z niejakim Kolorado. Janicki będzie panicznie bał się o dawną kochankę, gdyż nie będzie chciał, aby ktoś znów ją skrzywdził. Tym bardziej, że na własne oczy przekonał się jak ciężko zniosła oszustwo Jacka, dlatego nie pozwoli iść jej na tą schadzkę samej! A Gabrysia w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej szybko domyśli się, że pomoc Darka wcale nie jest taka bezinteresowna, gdyż najwyraźniej dawny chłopak wciąż coś do niej czuje. A przecież nie bez przyczyny mówi się, że stara miłość nie rdzewieje!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia zda sobie sprawę, że Darek również nie jest jej obojętny. A to dlatego, że tuż po przeprowadzce do byłego ukochanego, sama zacznie wspominać ich miłe chwile, a nawet będzie wyobrażać sobie, jak to by było, gdyby do siebie wrócili! Zatem czy w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dawni kochankowie postanowią dać sobie jeszcze jedną szansę? Tym bardziej, że po rozstaniu z Władkiem (Przemysław Stippa) Janicki z nikim się nie związał i będzie wolny. A za to coraz częściej zaczną nachodzić go wyrzuty sumienia za to, co zrobił kiedyś Gabrysi i da jej wyraźnie odczuć, że chce naprawić swój błąd!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze