Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2794: Narzeczony Gabrysi to oszust! Wyciągnie pieniądze na nowe życie z kochanką - ZDJĘCIA

2023-04-08 8:58

W 2794 odcinku "Barw szczęścia" Jack (Paweł Peterman) skontaktuje się z Gabrysią (Marta Juras) z prośbą o przekierowanie na jej adres przesyłki. Oczywiście, zakochana Niedzielska zgodzi się odebrać paczkę, w której rzekomo znajdzie się złoto dla jego podwładnych za pracę w Afganistanie. Sęk w tym, że za podarunek będzie trzeba zapłacić aż 50 tysięcy złotych, a Gabrysia nie będzie dysponować taką gotówką. Jednak w 2794 odcinku "Barw szczęścia" Jack tak nią zmanipuluje, że Niedzielska weźmie na siebie pożyczkę i odbierze paczkę, ale już więcej nie zobaczy na oczy, ani swoich pieniędzy, ani ukochanego, który w tym samym czasie będzie zabawiał się z kochanką! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2794 - piątek, 7.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2794 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia jeszcze nie zdąży ochłonąć po szybkich zaręczynach z Jackiem, a już będzie czekała na nią kolejna niespodzianka. Ale tym razem wcale nie będzie ona przyjemna. Skupski skontaktuje się ze swoją ukochaną i poprosi ją o możliwość przekierowania na nią przesyłki ze złotem, będącym wynagrodzeniem za pracę jego podwładnych w Afganistanie. Oczywiście, Niedzielska zgodzi się przyjąć paczkę, ale wtedy pojawi się kolejny problem, gdyż okaże się, że trzeba za nią zapłacić aż 50 tysięcy złotych! Początkowo Jack postanowi uśpić czujność Gabrysi i obieca, że wyśle jej przelew z pieniędzmi, ale po chwili w 2794 odcinku "Barw szczęścia" oświadczy jej, że nie ma takiej możliwości i zacznie nakłaniać do wzięcia pożyczki!

Wówczas w 2794 odcinku "Barw szczęścia" Niedzielska zacznie mieć wątpliwości, ale Skupski zacznie grać na jej uczuciach i wmówi ukochanej, że tylko ona może pomóc, doskonale nią przy tym manipulując. Żołnierz będzie non stop wydzwaniał do dyrektorki aż w końcu osiągnie swój cel, gdyż Gabrysia ostatecznie zdecyduje się wziąć pożyczkę na 50 tysięcy złotych i odebrać jego paczkę, ale wcale nie będzie z tego zadowolona...

- Wszystko w porządku? - zapyta Jack.

- Naprawdę cię to interesuje czy dzwonisz, aby się dowiedzieć jak twoja przesyłka? - upewni się Gabrysia.

- Nie stawiaj tak sprawy. Oczywiście, że mnie to interesuje przecież to twoja praca - wyjaśni jej, wtulając się w tym samym czasie w 2794 odcinku "Barw szczęścia" do swojej kochanki!

- To wszystko jest w porządku i z 1 i z 2. Wzięłam pożyczkę i odbiorę jutro twoją przesyłkę - zrelacjonuje mu.

Naiwność Gabrysi w 2794 odcinku "Barw szczęścia" aż wywoła uśmiech na twarzy Jacka i jego kochanki, który dalej zacznie brnąć w swoje kłamstwa. Oczywiście, Skupski zacznie dziękować ukochanej i zapewniać ją o swojej miłości, a zakochana Niedzielska będzie naiwnie wierzyć w każde jego słowo...

- Jesteś wspaniała Gabrysiu! Wynagrodzę ci to po stokroć - obieca żołnierz.

- Najważniejsze, abyś przelał mi te pieniądze - zauważy Niedzielska.

- Tak, oczywiście, że ci przeleje. Właśnie chciałem ci powiedzieć, że powinnaś mieć przelew najpóźniej jutro. Jak tylko skończy mi się kontrakt, to wracam do Polski i zostaję z tobą na zawsze! - zapewni ją.

- Jesteś za granicą? - zapyta zdziwiona.

- Tak, jestem na pustyni. Ale... wracam jak na skrzydłach do ciebie jak tylko to skończę. Muszę właśnie iść, przepraszam. Będę dzwonił - pożegna się.

Tuż po skończonej rozmowie w 2794 odcinku "Barw szczęścia" Jack prześle ukochanej zdjęcie z rzekomej misji, które uspokoi Gabrysię. Tyle, że Niedzielska jeszcze nie będzie wiedziała, że to będzie jej ostatni kontakt nie tylko z Jackiem, ale również z pieniędzmi, które mu pożyczy, gdyż po odebraniu przesyłki żołnierz już nie będzie odbierał od niej telefonów...

- Twój wierny żołnierz tęskni za tobą - napisze w wiadomości.

Barwy szczęścia, odcinek 2785: Ostatnie przygotowania do ślubu Dominiki i Sebastiana
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze