Barwy szczęścia po wakacjach. Franek zostawi Reginę samą z synem! Będzie musiał spłacić gigantyczne długi - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Franek zostawi Reginę samą z synem! Będzie musiał spłacić gigantyczne długi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Franek zostawi Reginę samą z synem! Będzie musiał spłacić gigantyczne długi - ZDJĘCIA

2022-07-19 8:51

Nowy sezon serialu "Barwy szczęścia" będzie sporym wyzwaniem dla Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk), którzy znajdą się na życiowym zakręcie i czeka ich długa rozłąką. Już w premierowym 2649 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach okaże, że Franek zostawił Reginę samą z ich synem Kamilkiem, że w małżeństwie Falkowskich źle się dzieje. Wcześniej rozdzieliła ich choroba Reginy, długi pobyt w szpitalu jeszcze przed porodem. Ale w następnym sezonie "Barw szczęścia" okaże się, że Franek ze względu na gigantyczne długi, które będzie musiał spłacić, opuści żonę i dziecko. Poznaj szczegóły co się wydarzy!

Czy Regina i Franek z "Barw szczęścia" rozstaną się w nowym sezonie po wakacjach 2022?

Regina wróci do "Barw szczęścia" po wakacjach 2022, ale nie będzie przy niej Franka! Jak to możliwe, że Falkowskich czeka rozstanie, skoro ostatnio byli razem rak szczęśliwi? W wątku tej pary nie brakowało tragicznych zdarzeń, gdy chora Regina była bliska śmierci przy porodzie! Ze względu na jej stan zdrowia lekarze musieli wcześniej wywołać poród. Choć syn Reginy i Franka urodził się jako wcześniak, nie istniało dla dziecka żadne zagrożenie. Dużo gorzej było z Reginą, która doznała udaru i długo walczyła o życie. Nie mogła nawet przytulić i zobaczyć małego Kamilka. Ze względu na stan Reginy to Franek zajął się dzieckiem do czasu aż żona wyszła ze szpitala.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Powrót Reginy w pierwszym odcinku nowego sezonu! Zostanie sama z synem Franka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Długi Franka w nowych odcinkach "Barw szczęścia" rozdzielą go z Reginą

W nowym sezonie "Barw szczęścia" okaże się, że Regina wyzdrowiała, ale nadejdą kolejne trudne chwile dla niej i Franka. Dlaczego? To ujawnia już ZWIASTUN 2649 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach, na którym widać ją samą z dzieckiem w malutkim mieszkaniu Franka, które zamieni się w pobojowisko. Falkowskiego nie będzie z żoną i dzieckiem. Wszystkiemu winne długi, kredyt zaciągnięty na nowe, większe mieszkanie, w którym mieli zamieszkać razem z dzieckiem, żeby było im wygodniej. Zanim jeszcze Regina urodziła, Franek wziął pożyczkę także od niedoszłego teścia, Stefana Górki (śp. Krzysztof Kiersznowski). W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" będzie musiał wszystko spłacić.

Strażak Franek w "Barwach szczęścia" po wakacjach skupi się na pracy w jednostce, będzie brał dodatkowe dyżury, żeby więcej zarobić. A to oznacza, że na Reginę spadnie cały ciężar wychowania Kamilka. Ojciec dziecka będzie w domu tylko gościem. Osamotniona Regina stanie przed trudnym wyzwaniem jak sobie poradzić z opieką nad synkiem, z bałaganem w domu, brakiem czasu dla siebie i emocjami po porodzie. Zostanie z tym wszystkim zupełnie sama?

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Regina w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022 będzie mogła liczyć na pomoc przyjaciół, Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek). Dzięki Grzelakom przemęczona młoda mama Kamilka znajdzie chwilę czasu na odpoczynek. Ale małżeństwo Reginy i Franka czeka ciężka próba, a jego przedłużająca się nieobecność źle wpłynie nie tylko na nią, ale i na dziecko. W przeszłości pokonali razem wiele przeszkód, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" para stoczy kolejną walkę, żeby sprostać wyzwaniom i żeby ich miłość przetrwała.

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze